Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 9. 2017
Malé lásky

Iva z Lásek tančila v nočním baru! Prozradila, jestli se k tyči vrátí

Malé lásky - 6. díl - 6
Zdroj: TV Nova
Iva měla poměrně bezproblémový porod

V nejnovějším díle oblíbené dokureality Malé lásky jsme se seznámili i s Ivou a Ladislavem. Novopečená maminka překvapila personál nemocnice tím, že přijela o několik dní dříve. Mnohé diváky zase šokovalo Ivino bývalé zaměstnání.

Iva dosud žila divokým nočním životem. Pracovala jako barová tanečnice a Ladislava poznala na diskotéce. Přestože byl o sedm let mladší, padli si do oka a přátelství nakonec přerostlo v milenecký vztah. Ve středečním díle Malých lásek pak byli diváci svědky porodu jejich dcerky Valentýny.

 

"Cítila jsem strašnou úlevu a štěstí, že ji mám konečně u sebe, že je zdravá a krásná. Chudinka byla celá otlačená, protože jsem ji nemohla ani vytlačit," vyjádřila Iva své pocity po narození dcery. "Jméno jsem vybírala já, byli jsme tak domluvení. Už léta se mi líbí, znám ho z Itálie," dodala.

 

Ze samotného porodu si toho ale Iva vybavuje jen málo. "Vím, že ten porod byl šílený, ale jinak mám okno, nedokážu si na to vzpomenout. Takže vím, že přítel byl naměkko, ale jestli brečel, to ani netuším. Trvalo to strašně dlouho," vysvětlila novopečená maminka.

 

119

GALERIE: Malé lásky - 6. díl

Zdroj: TV Nova

Malé lásky - 6. díl - 1

Hodnocení:

 

A prozradila také to, proč do nemocnice přijela o tři dny dříve. "V pátek jsem měla kontrolu v Kolíně a v pondělí jsem měla mít další tam. Musela jsem si ale vyřídit nějaké papíry, abych na ni mohla, a tak už jsem zůstala v Plzni přes víkend. Navíc jsem se bála, že bych tam nestihla dojet. Původně jsem chtěla do Plzně jet taxíkem, ale pak začaly ty mrazy, tak jsem radši jela vlakem," osvětlila Iva.

 

Zatímco svým brzkým příjezdem šokovala personál nemocnice, některé diváky překvapila Ivina bývalá práce. "Byla jsem tanečnice v nočním klubu. Byl to jen tanec, žádný striptýz v tom nebyl. Nikdo z rodiny s tím proto neměl problém. Začala jsem tam jako servírka a pak jsem to zkusila," popsala.

 

 

Plánuje návrat k tanci u tyče, nebo si najde jinou práci? A co dalšího s přítelem chystají? Dozvíte se v pořadu Jak se vede, Malé lásky na Nova.cz! Pokud jste poslední díl nestihli, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny epizody najdete na VOYO.

epa TN.cz