Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.9. 2017 21:13
výměna manželek

Iva z Výměny šokuje! Než jí bylo patnáct, měla sex se dvěma muži

Zdroj: TV Nova

Středeční Výměna manželek mnoho lidí šokovala. Zvláště pak 45letý Marian se svou 17letou manželkou Ivou. Pro extra.cz se rozpovídali také o svém sexuálním životě!

Marian znal Ivu už od malička. S jejím tátou občas zašel na pivo a s její tetou chodil do třídy. Když Ivě bylo čtrnáct let, začala reagovat na příspěvky své tety na facebooku. "Mně přišlo, že mluvila docela rozumně," vzpomínal Marian pro extra.cz. Tak se o ni začal zajímat, i když mu ze začátku připadalo, že je jí tak devět nebo deset let. Mohla za to její drobná psotava. To bylo Ivě čtrnáct.

 

Na první sex si počkali až do chvíle, kdy Ivě bylo patnáct. Pozvala ho na oslavu svých narozenin a tam pár zjistil, že chtějí být víc než jen kamarádi. Sblížili se a na party padla také první pusa. Miminko zplodili zhruba po půl roce.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: „Jsi pedofil“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 1

Hodnocení:

 

A jaký byl jejich první sex? Romantika se vším všudy! "Byla u mě, dívali jsme se na televizi. S rodiči bylo dohodnuté, že tu noc bude u mě spát. První sex byl docela pěkný, protože já jsem na ni nespěchal. Netlačil jsem na ni, aby se mnou šla do postele, že už jsem nadrženej. Já jsem čekal na impuls od ní," popsal Marian.

 

JAK ŽIJE DRUHÁ RODINA, SE PODÍVEJTE ZDE

 

 

Objal ji kolem krku a zeptal se jí, jestli by jí nevadilo, kdyby se spolu třeba vyspali. "Normálně na férovku jsem jí to takhle řekl. A ona mi řekla, že neví." Uklidnil ji, že na ni nebude nijak tlačit a až bude sama chtít, mohou spolu strávit noc. Dočkal se asi dva týdny po Iviných patnáctých narozeninách. Marian je prý Ivin třetí sexuální partner.

 

Připomeňte si drsných osm očí:

 

Nestihli jste středeční díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Iva z Výměny vám vytře zrak: V plavkách je to pořádná kočka! FOTO

Život po Výměně: Dceru už tolik nebiji, přiznala Iva. Pak řekla, že bude další miminko!

Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená?
Věkový rozdíl. Co když na něm opravdu NEZÁLEŽÍ?

mom TN.cz