Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 9. 2016
rozhovor

Ivana Jirešová o účinkování v Tvojí tváři: Chtělo se mi zvracet!

Zdroj: Snídaně s Novou

Ivana Jirešová je jednou ze soutěžících druhé řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Ve Snídani s Novou se rozpovídala o tom, jak moc je natáčení náročné a jak zvládá několikahodinové líčení v maskérně.

Alicia Keys, Jana Kratochvílová nebo ZZ Top - tyhle všechny proměny už má Ivana za sebou. Úplně poprvé se ale proměnila v Rihannu a nebylo to prý vůbec příjemné. "To jsem se bála úplně všeho, protože nejsem zvyklá, abych takhle dělala show," svěřila se Jirešová.

 

Podobně těžká pro ni byla také písnička od Alicie Keys Girl On Fire. "Ta písnička je hrozně těžká, bušilo mi srdce, chtělo se mi zvracet a říkala jsem si 'Proboha, co jsem to zase udělala'," popsala herečka.

 

První čtyři díly pro ni byly hodně těžké, měla pochybnosti, jestli to zvládne. Nejvíc ze všeho si užívala vystoupení ZZ Top. "Byla jsem schovaná a měla jsem vedle sebe Davida Krause. Brala jsem to spíš jako legraci," řekla Ivana.

 

Na rozdíl od některých ostatních soutěžících má tu nevýhodu, že sice je profesionální herečkou, ale ne zpěvačkou. Během vystoupení byste to ale nepoznali. "Zpívala jsem s tátou u táboráku, takže hudební sluch mám," smála se. Jejím prvním těžším muzikálem byla My Fair Lady. Tehdy si uvědomila, že zkušenosti od ohně na to stačit nebudou, a začala se zpěvu víc věnovat.

 

 

Svěřila se také s tím, jak před vystoupením zvládá hodiny v maskérně. "Je to velká zkouška trpělivosti, empatie, tolerance, protože je nás hodně na jednom místě a ne vždy mají všichni dobrou náladu. Takže to není jen o vystoupení, ale i v zákulisí je to velká zkoušku."

 

A kterého interpreta by si chtěla vyzkoušet? "Třeba Jamieho Culluma, je to takový bobíček," zakončila. V příštím díle si střihne vystoupení kapely Deee-Lite a písničku Groove Is In The Heart.

 

Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte už v neděli od 20:20 na Nově. Minulý díl si můžete připomenout na NOVA Plus nebo VOYO.

mom TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama