Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 3. 2018
UKÁZKA Premiérový díl

Iveta zažije ve Výměně šok! Otec se ani nemyje, rodina žije ve špíně

Zdroj: TV Nova

Už ve středu mohou diváci sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Věra ze statku bude muset zvládnout život v rodině bohatého podnikatele, zatímco Iveta se dostane na odlehlý statek.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Sebuče, kterou tvoří Věra (29), Daniel (42) a synové Dáda (5) a Míša (2). Na druhé straně se seznámíme s Ivetou (32), Ottou (35), synem Matyášem (7) a dcerou Ivčou (11), kteří žijí v Ostravě.

 

Výměna manželek se tentokrát ponese v duchu velkého kontrastu. Iveta žije s podnikatelem, který má dobře prosperující firmu, v novém luxusně zařízeném domě. Věra s rodinou bydlí na absolutní samotě ve velmi starém domě, který postupně dávají dohromady.

 

 

117

GALERIE: Výměna manželek - Z luxusu na špinavý statek

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Z luxusu na špinavý statek - 17

Hodnocení:

 

Domácnost v Sebuči čítá i několik zvířat - od prasat, slepic a králíků po hady a potkany. Všude je navíc hromada bahna. Iveta si na deset dní v takových podmínkách bude jen těžko zvykat. Další věc, přes kterou se nebude moct přenést, jsou hygienické návyky náhradního manžela.

 

 

Daniel prý za několik dní nenavštívil koupelnu, dokonce se ani nepřevléká a spí v tom, v čem celý den chodí venku. "Taťka se vůbec nekoupe. Jsem tady třetí den a taťka tak, jak je oblečený přes den, jde spát a zase ráno vstává. Taťka se nesprchuje, mně se to nechce ani stlát," zoufá si Iveta.

 

Jak si nakonec Iveta na statku poradí? Vyjde s náhradním manželem? A naučí ho něco o hygieně? Sledujte premiérový díl Výměny manželek už ve středu od 20:20 na Nově!

epa TN.cz
Reklama