Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 5. 2017
jak žijí dnes

Ivetu z Výměny byste nepoznali! Dnes je z ní kočka a žije nový život

Výměna manželek - milenec - 3
Zdroj: TV Nova
Takhle vypadala Iveta před dvěma lety

Ve středu večer jste mohli sledovat oblíbenou reality show Výměna manželek. Tentokrát se hodně skloňovalo slovo nevěra. Přímo před kamerami totiž došlo ke konfliktu Petra s milencem jeho manželky Ivety. Přečkali manželé vztahovou krizi?

Ve středeční Výměně manželek jste se seznámil s Ivetou a Petrem ze Špindlerova Mlýna, kteří procházeli manželskou krizí, a Lenkou a Ladislavem z Kamenice, kteří vychovávali děti své dcery, která je drogově závislá.

 

Jak žije rodina ze Špindlerova Mlýna dnes?

Už během natáčení bylo jasné, že mezi Ivetou a Petrem nepanuje zrovna idylka. Ona měla milence, on jen tiše trpěl a nechtěl se vzdát dětí. Dnes je ale všechno jinak.

 

Se samotnou rodinou se nám sice spojit nepodařilo, Lenka z druhé rodiny o nich ale má poměrně podrobné informace - několikrát je totiž doma navštívila. A jak je vidět, ve Špindlu nezůstal kámen na kameni.

 

 

Iveta z Výměny manželek
Zdroj: tn.cz/ facebook Takhle dnes Iveta vypadá, neskutečně se změnila"Vím, že jsou rozvedení, Iveta má děti u sebe a odstěhovala se. U nich se to totiž trošičku otočilo a problémy začaly být s Petrem," začala vyprávět Lenka. "Já jsem ve Špindlu byla loni v lednu s klukem na horách, tak jsem se u nich byla podívat. Nedivím se, že se s ním rozvedla. On se změnil k horšímu, ona k lepšímu," popsala.

 

114

GALERIE: Výměna manželek - milenec

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - milenec - 1

Hodnocení:

 

Petr podle jejích slov začal pít a měli ho propustit z práce. "Viděla jsem ho deset minut a stačilo mi to. Já jsem se tam přijela podívat na děti a on si pro ně zrovna přijel k babičce (Ivetině matce), ale ve finále je tam nechal. Musela jsem je odvést domů," řekla. Na bývalou tchyni prý řval.

 

Připomeňte si konflikt mezi Petrem a Bohoušem:

 

Ještě před tím, než se rozvedli, měli prý děti ve střídavé péči. "Ona je měla ve dne, on je měl v noci," vysvětlila. Iveta prý chodila pracovat na noční do hotelu. Od rozvodu už nenosí ani manželovo jméno, podle Lenky ale znovu provdaná není. "Obarvila se na blond a neskutečně jí to sluší," dodala. To bylo naposled, co s rodinou byla v kontaktu.

 

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

Výměna manželek plná NEVĚRY! Odpustit, tolerovat, nebo nenávidět?

TO JE PROMĚNA: V Gábině z Výměny byste oteklou alkoholičku těžko hledali! Změnila se k nepoznání

mom TN.cz