Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 9. 2017
temná minulost

Ivu z Výměny v 11 letech znásilnili! Brala drogy a skončila v děcáku

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 18
Zdroj: TV Nova
Iva z Výměny má za sebou temnou minulost

Nejenže má o 28 let staršího manžela a rok a půl starou dceru, 17letá Iva z Výměny manželek má za sebou i hodně temnou minulost. Drogy, alkohol a dětský domov!

Iva byla už od malička problémové dítě a dostala se do špatné party. Ve dvanácti začala pít alkohol, brát drogy a nakonec skončila v dětském domově. Strávila tam tři roky.

 

Před Marianem měl Iva několik partnerů, kteří byli podobného věku jako ona. A došlo i na sex! "Jeden mě mlátil. První pohlavní styk jsem měla v jedenácti," přiznala s tím, že ji tehdejší přítel znásilnil. Marianovi přiznala, že před ním měla už dva sexuální partnery. To jí ještě nebylo ani patnáct!

 

Traumatické zážitky z dětství už jsou ale zapomenuty a Iva s Marianem plánují další dítě, nejdřív prý ale za rok. "Uvidíme, jestli se podaří dítě dřív, než mi skončí mateřská. Pokud ne, půjdu na učiliště," popsala Iva pro extra.cz.

 

 

Věkový rozdíl mezi ní a Marianem jí starosti nedělá. "Chci s ním zůstat do té doby, než odejde. Miluju ho hodně, chci s ním zůstat na pořád," zakončila Iva.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?
Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená?

mom TN.cz