Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.11. 2016 19:13
Vaše téma

Finalistka MasterChefa Lucka: "Ke Kateřině žádnou zášť nechovám"

Zdroj: TN.cz

Hostem pořadu Vaše téma na TN.cz byla ve čtvrtek od 17:30 finalistka soutěže MasterChef Lucie Micková. Ráznou Lucku ve finále porazil čtyřiadvacetiletý Jiří. Lucka je i tak se svým vystoupením v soutěži spokojená.

Čtenáři TN.cz poslali poražené finalistce Lucce spoustu povzbudivých vzkazů. Desítky jich Lucce chodí také emailem. "Byla jsem velmi dojatá. Celý dnešek jsem si vyhradila k tomu, abych mohla odpovídat na vzkazy," přiznala pětatřicetiletá maminka dvou dětí z Jesenice.

 

Lucie přiznala, že když jí poprvé osvítili v soutěži kamery, znejistěla. "Najednou jsem si říkala, to jsem zase někam vlezla. Nebyla jsem si jistá, jestli to zvládnu," přiznala Lucie. Podle svých slov má ale v povaze, že se nevzdává.

 

Přiznala, že atmosféra se v průběhu soutěže měnila. "Zpočátku byla fantastická, když se začalo soutěžit, začaly padat různá rozhodnutí, já jsem se různě rozhodovala, už to nebylo tak růžové," řekla Lucka a připomněla své rozhodnutí, zachránit sebe po prohrané týmové výzvě, když mohla určit jednoho soutěžícího, který nebude muset do rozstřelu.

 

 

"Přestala jsem být populární, atmosféra se začala vyostřovat, nejen vůči mě, ale i mezi dalšími soutěžícími. Jak se blížilo finále, tak se to uklidňovalo, protože tam zůstali lidé, kteří tam byli kvůli tomu vaření. A zůstali tam kluci, kteří mají jinou povahu. Když tam zbylo posledních šest soutěžících, tak to příjemné," dodala.

 

V soutěži si užívala třeba, když mohla vařit jídla, která má ráda její rodina nebo, když vařila z cizokrajných surovin. Přesto by nikdy nechtěla vařit třeba s larvami a s červy. Jídla s nimi by velmi nerada ochutnávala před televizními kamerami.

 

V soutěži byla její největší rivalkou Kateřina. Lucie k ní ale žádnou zášť nechová. "Je pravda, že Kateřina ke mě ani ve finále nebyla moc příjemná, na druhou stranu bych jí ze svého vnímání světa neoznačila za nepřítele. Její vztah ke mě byl otevřený. Věděla jsem, že si nejsme sympatické, ale když šlo do tuhého a měli jsme být týmem, dokázali jsme se nad to povznést," vysvětluje.

 

 

Velkou podporou ji v průběhu soutěže byla rodina. Prvním jídlem, které po skončení soutěže rodině uvařila, byly špagety. Z jídel, která v soutěži vařila, manžela nejvíce zaujala nadívaná křepelka. Lucka slíbila, že mu jí připraví, až bude mít narozeniny.

 

Nejkrásnějším momentem pro poraženou finalistku bylo to, když její jídlo porota vyhlásila jako nejlepší. Naopak nejtěžším momentem byl rozstřel se Zdeňkem, v němž připravovali volská oka. Lucie také prozradila, co do budoucna chystá.

 

"Jakmile jsem dostala zástěru, zveřejnila jsem své velké přání, že by se mi do budoucna líbila nějaká kuchařská show. Mám pár takových zajímavých nabídek na spolupráci s profesionálními kuchaři, za ty jsem vděčná," prozradila Lucka.

 

 

 

Pětatřicetiletá amatérská kuchařka je vdaná, má dvě děti (šest let a sedm měsíců) a také se stará o tři děti svého manžela, kterým je patnáct, dvanáct a deset let. K jejich velké nelibosti ostatní soutěžící často oslovovala "děcka".

 

Pokud myslíte, že byste se také mohli zařadit mezi nejlepší české amatérské kuchaře, do soutěže MasterChef se můžete přihlásit ZDE.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Exkluzivní rozhovor s vítězem MasterChefa! Jak to má Jiří ve skutečnosti s dívkami?

Prohrávat neumím! řekl Jirka v MasterChef Česko a zvítězil. A komu jste fandili vy?

vbo TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama