Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.12. 2017 12:03

Jak se mění trh s ojetými vozy? Ptejte se šéfky AAA AUTO!

Největší prodejce ojetin letos slaví 25 let. Na otázky čtenářů odpovídala šéfka společnosti Karolíny Topolové.

Před 25 lety začala společnost AAA AUTO obchodovat s ojetými automobily a během krátké doby se stala největším prodejcem ojetých aut nejen v České republice, ale v celé střední a východní Evropě.

 

Áčka ustála i období krize v letech 2008 a 2009, kdy mnoho prodejců bylo nuceno ukončit svoji existenci, a nyní prodává téměř 80 000 automobilů ročně ve čtyřiceti městech čtyř zemí.Jak se prodávají ojetiny dnes? Které jsou nejpopulárnější? Jak se v prodejích ojetých vozů uplatňují moderní technologie a inovace? Jak se změnilo nákupní chování zákazníků za 25 let? Jak se změnila společnost AAA AUTO? Jak je to s nabízenými službami dnes a v minulém století? Kolik aut se na našem trhu ročně prodá ojetin? Jak velký problém je stáčení tachometrů? Odpovědi generální ředitelky AAA AUTO Karolíny Topolové najdete zde: 


On-line rozhovor

Rozhovor s šéfkou AAA AUTO

11:00
avers
Podle čeho si dle vašich zkušeností lidi vybírají auto?
11:00
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
Děkuji za dotaz. Důležitým faktorem je samozřejmě cena vozidla, ale určitě ne jediným. Stále větší roli hrají také služby, které prodejce poskytuje a které zákazníkovi přináší komfortnější nakupování. U nás například můžete využít testovací jízdu, kterou jsme rozšířili o nabídku předvedení vozu u vás doma, či proplacení benzinu nebo účtu za taxi na cestu k nám. Stejně důležitá je také poprodejní péče nebo finanční služby. Můžete na jednom místě vyřešit vše o výběru automobilu přes financování až po pojištění. Během několika hodin tak odjíždíte s vozem dle vašich představ.
10:59
FOEROT
Dobrý den, když vykupujete auta, berete všechno s tím, že se to prodá nebo vybíráte?
10:59
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
Dobrý den, samozřejmě vozy, které vykupujeme, pečlivě vybíráme a prověřujeme. Jen za posledních 5 let jsme z důvodu špatného technického stavu, nejasného původu nebo kvůli podezření na stočení tachometru odmítli výkup více než 700 000 automobilů. Zároveň našim zákazníkům poskytujeme doživotní garanci legálního původu vozu a 24 měsíční garanci na mechanický stav vozu. Můžete mít tedy jistotu, že u nás vyberete kvalitní vůz.
10:58
ivan
Mám dotaz na reklamace. Co když si koupím auto a pak zjistím že má nějakou vadu o které mi nikdo do předu neřekl? Děkuju ivan
10:58
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
Dobrý den, Ivane, pokud máte vůz od nás, můžete ho v takovém případě reklamovat. Statisticky se u nás eviduje 5 % reklamací a 80 % z nich se podaří vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Pokud se vám výsledek reklamace nebude zdát v pořádku, můžete se obrátit na našeho ombudsmana, který zákazníkům pomáhá v klidu řešit veškeré problémy spojené s nákupem.

TN.cz