Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.3. 2016 21:38
výměna manželek

Soužití s despotickým Davidem? Katka: Napětí, hádky, konflikt

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek byla pro "punkerku" Katku peklem. Soužití s despotickým Davidem pro ni bylo takové peklo, že chtěla utéct do hotelu. Ani po delší pauze od natáčení na ty chvíle nevzpomíná ráda.

V premiérové Výměně manželek jsme mohli vidět Katku (26), jejího partnera Davida (30), dcery Julii (2) a Rozárku (1). Na druhé straně byla punková rodina Katky (22), jejího přítele Erika (22) a dcery Emmy (1).

 

 

Kde to skřípalo, byla hlavně rodina, do níž se dostala Katka (22) - problém byl především v parnerovi Davidovi. Neustálé peskování, hádka, osočování byly na denním pořádku.

 

"Co mi tam nejvíc vadilo, bylo to napětí a neustálé napomínání. Pořád jsem cítila, že ho mám za zády a že je pořád všechno špatně," vzpomíná punková Katka.

 

 

Vybavila si i scénu, kdy byl oheň na střeše kvůli tomu, že dítě nechce spát. "Jak tam byl ten konflikt s usínáním malý... Ten konflikt by byl tak jako tak. On si vymýšlel všechno - nepřizpůsobivej člověk, pro mě úplně k nepoužití," nedokázala Davidovi ani po odmlce od natáčení odpustit Katka...

tn.cz / gar