Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.1. 2017 11:16

Největší zájem je o fabie a octavie, prozradila šéfka AAA Auto

Karolína Topolová
Zdroj: oficiální zdroj

Největší autobazar u nás slaví 25 let! Za dobu, kdy působí na českém trhu, obsloužil téměř dva miliony zákazníků. Letos plánuje prodat 78 tisíc automobilů.

Je tomu již 25 let, co "Áčka" začala obchodovat s ojetými automobily. Během krátké doby se společnost AAA AUTO stala největším prodejcem ojetých aut a začala expandovat i na další trhy.

 

Áčka ustála i období krize v letech 2008 a 2009, kdy mnoho prodejců bylo nuceno ukončit svoji existenci, a nyní prodává téměř 70 000 automobilů ročně ve čtyřiceti městech čtyř zemí.

 

Jak se změnilo nákupní chování zákazníků za 25 let , jak se změnila společnost AAA AUTO, a jak je to s nabízenými službami dnes a v minulém století? I na to odpovídala generální ředitelka společnosti Karolína Topolová. Všechny její odpovědi si můžete přečíst zde:
 

On-line rozhovor

Rozhovor s Karolínou Topolovou

10:59
Petr
Dobrý den, troufáte si takto na začátku roku troufnout odhadnout a jaká auta bude letos největší zájem?
10:59
Karolína Topolová
Topolová AAA AUTO Topolová AAA AUTO
Dobrý den, myslím si, že mám docela přehled a samozřejmě sleduji trendy, takže očekávám pokračující zájem o vozy kategorie SUV, v letních měsících se domnívám, že se potvrdí loňský trend rostoucího zájmu o kabriolety. Co se týče konkrétního vozu, tak loni byl u nás nejprodávanější benzínový hatchback ve stříbrné barvě o výkonu do 69 kW, takže si zatipuji a pro letošní rok to vydím, že to obět bude benzín, stříbrná barva, výkon do 69 kW, ale letos dají zákazníci přednost karoserii kombi.
10:59
Ivana
Vítězíte v různých soutěžích u nás, máte i nějaké úspěchy na zahraničním trhu?
10:59
Karolína Topolová
Topolová AAA AUTO Topolová AAA AUTO
Již před dvěma lety jsme dostali důvěru poroty prestižní soutěže European Business Awards a reprezentovali jsme Českou republiku na mezinárodní úrovni. V rámci soutěže jsme pak zíckali pro mě velmi cenněnou Cenu veřejnosti u nás. I letos jsme byli porotou vybráni a v současnosti probíhá veřejné hlasování, kam můžete dát hlas i vy a podpořit tak i Českou republiku na celoevropském trhu - http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-business-of-the-year-award-with-turnover-of-150-or-higher/21656
10:57
Peťa
V souvislosti s vaším výročím se hovoří o historii firmy, ale jaké jsou vaše plány do budoucna?
10:57
Karolína Topolová
Topolová AAA AUTO Topolová AAA AUTO
Primárním plánem do budoucna je udržet a případně zvyšovat kvalitu nabízených produktů a služeb. Již historicky vnímáme, že naše činnosti nespočívá pouze v koupi a prodeji ojetých vozů, ale že pro zákazníky jsou důležité i další služby, takže v plánu je jejich další rozšiřování. V plánu je i rozšiřování pobočkové sítě. 

 

Topolová čtenářům TN.cz prozradila, že pro společnost pracuje už 19 let. Zákazníci mají z nabídky autobazarů, která čítá přes milion vozů, největší zájem o vozy značky Škoda, konkrétně o fabie a octavie, a pak také o Volkswageny Golf a Passat nebo Fordy Focus a Mondeo.

TN.cz