Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.1. 2017 11:16

Největší zájem je o fabie a octavie, prozradila šéfka AAA Auto

Karolína Topolová
Zdroj: oficiální zdroj

Největší autobazar u nás slaví 25 let! Za dobu, kdy působí na českém trhu, obsloužil téměř dva miliony zákazníků. Letos plánuje prodat 78 tisíc automobilů.

Je tomu již 25 let, co "Áčka" začala obchodovat s ojetými automobily. Během krátké doby se společnost AAA AUTO stala největším prodejcem ojetých aut a začala expandovat i na další trhy.

 

Áčka ustála i období krize v letech 2008 a 2009, kdy mnoho prodejců bylo nuceno ukončit svoji existenci, a nyní prodává téměř 70 000 automobilů ročně ve čtyřiceti městech čtyř zemí.

 

Jak se změnilo nákupní chování zákazníků za 25 let , jak se změnila společnost AAA AUTO, a jak je to s nabízenými službami dnes a v minulém století? I na to odpovídala generální ředitelka společnosti Karolína Topolová. Všechny její odpovědi si můžete přečíst zde:
 

On-line rozhovor

 

Topolová čtenářům TN.cz prozradila, že pro společnost pracuje už 19 let. Zákazníci mají z nabídky autobazarů, která čítá přes milion vozů, největší zájem o vozy značky Škoda, konkrétně o fabie a octavie, a pak také o Volkswageny Golf a Passat nebo Fordy Focus a Mondeo.

TN.cz
Reklama