Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 12. 2016

Jak vyzdobit dům během 5 minut?

Vánoce se blíží mílovými kroky. Neustále méně času zbývá na vyzdobení našich domovů. Avšak někdy stačí na navození speciální nálady, a vytvoření magické atmosféry již několik dnů před Vánocemi, pouhých pět minut. Podívejte se, co můžete za tak krátkou dobu sami vyčarovat.

 Zeleno-bílé ozdoby
Bílá barva spojená se zelenou jsou barvy, které se hodí do každého interiéru. Není důležité, zda má Vaše domácnost barevné nebo monochromatické stěny. Zelené větve stromečku a na bílo obarvené šišky, které vypadají jako by byly oprášeny sněhem, u Vás doma okamžitě navodí vánoční atmosféru.

 Vánoční atmosféra
Co si nejvíce spojujete s Vánocemi? Dárky! Pokud chcete, aby se doma objevily ještě před Štědrým dnem, vezměte několik zbytečných krabic od bot, zabalte je do balicího papíru, obvažte stuhami a rozmístěte je na různých místech doma. Magickou atmosféru Vánoc zintenzivníte teplým vlněným plédem přehozeným přes křeslo. Při něm si dobře představíme zimní večery strávené u dobré knížky a šálku horkého čaje. K tomu přidejte ještě zapálené svíce a atmosféra blížících se Vánoc se Vás zmocní naplno.

TESCO

 Baňkové závratě

Vezměte lesknoucí se baňky – každou v jiné barvě – a pověste je na kontrastujících různobarevných stuhách. Ve vzhledu Vašeho domu se toho spoustu změnilo, není-liž pravda? Je to rychlý způsob, jak navodit radostnou náladu blížících se Vánoc.
TESCO

 Psací stůl v lesku Vánoc
Rovněž na svém pracovišti můžete navodit vánoční atmosféru. Vyzdobení psacího listu je skvělým způsobem na to, jak si zpříjemnit práci. Pokud na něm postavíte několik skleněných nádob – mohou to být rovněž velké sklenice – a vložíte do nich barevné koule, výsledkem bude efekt krásného světla, které Vám bude připomínat blikající světýlka na vánočním stromečku.
TESCO

Více inspirace jak si připravit kouzelné Vánoce najdete zde

Komerční článek