Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 9. 2017
jak se vede

Jakub z Lásek je znovu na dráze zločinu! Přiznal, proč to udělal

Malé lásky - Drsný rapper v roli otce a hádka před porodem - 7
Zdroj: TV Nova
Jak dnes žije Jakub a Kristýna?

V premiérovém díle pořadu Malé lásky všechny šokoval ostřílený rapper Jakub Mohamed Ali. Ten totiž nevypadá jako typický tatínek. Teď se ale rozhodl usadit. Pomohlo mu s tím narození miminka?

Jakub má za sebou divoké období 90. let. Sám přiznal, že se mnohdy pohyboval až za hranou zákona, nakonec se z něj stal úspěšný muzikant.

 

Zkrotit se ho podařilo až mladičké Kristýně, se kterou si pořídil své první dítě. Jenže porod neproběhl úplně bez komplikací. Jak žije rodina dnes?

 

Život se oběma změnil o sto procent. "Jsem teď spolehlivější a trpělivější a hrozně šťastná, že Kubíčka máme," popsala Kristýna. 

 

111

GALERIE: Malé lásky: Drsný rapper v roli otce

Zdroj: TV Nova

Malé lásky: Drsný rapper v roli otce - 1

Hodnocení:

 

Jakub si myslí, že je povinností každého muže, aby byl u porodu. "Jinak totiž vůbec neví, co se děje. Bylo to patnáct hodin mučení jednoho člověka druhým," tvrdí rapper.  

 

 

Kdyby mohl, určitě by ze svého života škrtnul dlouhé období, kdy užíval kokain. Prý to byla pomatenost. "To dítě mi v životě chybělo. Kubík je berlička, o kterou se můžu opřít," svěřil se. "Teď mám organizovaný zločin, který se jmenuje Kristýna a Kubíček," přiznal.

 

Proč k nim domů chodí bývalí členové Berdychova gangu? A co znamenají dvě slzy, které má Jakub vytetované pod okem? Na celý rozhovor se podívejte ZDE.


Nestihli jste premiérový díl Malých lásek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny jsou k dispozici na VOYO.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

HLASUJTE: Který pár z Malých lásek se k sobě nejméně hodí?

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj nezapomenutelný porod
Markéta Plánková: Můj porod byl až příliš netradiční

mom TN.cz