Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 28. 12. 2017
televizní program

Jaký bude Silvestr na Nově? Nezmeškejte své oblíbené pořady

Pár na Silvestra
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Poslední den v roce pomalu klepe na dveře a i tentokrát se na obrazovkách TV Nova ponese v duchu humoru, kouzel a magie. V hlavním vysílacím čase pak nebude chybět pořádná porce hudby a zábavy.

Po pohádkách pro děti Kráska a zvíře a Lišáci, Myšáci a Šibeničák vás na TV Nova bude bavit komedie Krokodýl Dundee 2, která startuje od 8:35. Po ní bude následovat česká klasika s Vlastou Burianem Anton Špelec, ostrostřelec a pohádky Čtyřlístek ve službách krále a Ať žijí duchové!

 

Od 15:25 se můžete pobavit s americkou komedií s hvězdným obsazením Šťastný Nový rok, na kterou naváže pohádka Nebojsa.

 

Program na TV Nova

Televizní program na Nově - 9

 

Nebudou chybět ani Silvestrovské Televizní noviny a po nich vás až do půlnoci bude bavit Ondřej Sokol a výběr toho nejlepšího ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

 

Na Nova Cinema se od rána můžete bavit s Bláznivou komedií 3, komedií Balto nebo Neohlížej se, jde za námi kůň. Maraton pohádek odstartuje v 10:50 česká pohádka O zapomnětlivém černokněžníkovi.

 

 

Tu vystřídá americký animovaný film Legenda o sovích strážcích, následovaná českou komedií Svatba upírů. Od 16:10 pak především dětské diváky potěší Disneyeho Ledové království, které vystřídá Harry Potter a Fénixův řád.

 

Program na Nova Cinema

Televizní program na Nova Cinema - 9

 

Od 20:00 se pak můžete těšit na americkou parodii Mars útočí. A v komediálním duchu se ponese i zbytek večera a to s filmy Projekt X a Zahulíme, uvidíme 3.

kik TN.cz