Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.4. 2017 18:47
premiérový díl

Jana ve Výměně seřve náhradního manžela: "Je k hov**!" usadí ho

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer můžete sledovat premiérový díl Výměny manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Jana v romské rodině se svérázným manželem Imrichem. A jestli dokáže klidná Silvia srovnat výbušného dočasného partnera Karla.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Jablonce nad Nisou, kterou tvoří Silvia (32), Imrich (35) a dcery Amarila (12) a Gloria (7). Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Karlem (43) a syny Matějem (11) a Jindrou (8), kteří žijí v Jirkově.

 

Obě rodiny do Výměny manželek přihlásily dámské polovičky. Silvia očekává, že se manžel trochu osamostatní a zažije něco nového. Svého prvního potomka rodila už v patnácti letech a ona i manžel jsou v současné době nezaměstnaní.

 

117

GALERIE: Výměna manželek: „Je to chlap k hov**“!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Je to chlap k hov**“! - 17

Hodnocení:

 

 

To Jana si chtěla oproti tomu odpočinout od svých tří chlapů. To ale netušila, co ji čeká v náhradní rodině. Lenost jejího prozatímního manžela ji bude doslova dohánět k šílenství a bude střetem mnoha hádek. Imrich totiž polovinu dne prospí a když po něm Jana něco chce, je to opravdu na dlouhé přemlouvání. Dokonce se nechá slyšet, že je to chlap k hov**.

 

Podaří se jim nakonec spolu deset dní přežít? Dívejte se ve středu ve 20:20 na Výměnu manželek. Na předchozí díl se podívejte na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz