Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 10. 2017
malé lásky

Janu kvůli miminku zavrhl vlastní syn! Řekla, jak spolu teď vychází

Malé lásky: Zázrak přišel, když už to nikdo nečekal! - 10
Zdroj: TV Nova
S Janou se přestal stýkat vlastní syn

Ve středu večer jste mohli sledovat poslední díl oblíbeného pořadu Malé lásky. Seznámili jste se s Janou Boháčkovou a jejím partnerem Pavlem Kokešem. Jana přišla do jiného stavu ve věku, kdy se jiné ženy už stávají babičkami. Jak mateřství zvládá?

Jana a Pavel se seznámili, když už oba měli dospělé děti. Že by si snad mohli pořídit ještě jedno společné, nikoho ani nenapadlo. Janě totiž doktoři v mládí řekli, že je neplodná, a tak nebrala antikoncepci.

 

Jenže zázraky se dějí v každém věku a zralému páru se narodila dcera Pavlínka. Reakce Janina syna a Pavlovy dcery ale nijak radostná nebyla. Až rodiče zaskočilo, jak těžce to nesli. S rodiči dokonce úplně přerušili kontakt.

 

Dnes už je prý všechno jinak. Pavel s dcerou vychází stejně dobře jako předtím. Vztahy se urovnaly také s Eviným synem. "Nevím, proč tak reagovali, a neptala jsem se na to. Nechci to teď zbytečně hrotit, jsem ráda, že to je, jak to je,“ svěřila se Jana. Zlom prý nastal těsně před porodem.

 

18

GALERIE: Malé lásky - Zázrak přišel, když už to nikdo nečekal!

Zdroj: TV Nova

Malé lásky: Zázrak přišel, když už to nikdo nečekal! - 2

Hodnocení:

 

Malé Pavlínce se během natáčení povedlo něco, co nikdy předtím nedokázala! Co předvedla? A proč si ji starší sourozenci ještě nepochovali? Na video se podívejte TADY.

 

Připomeňte si příběh Jany a Pavla:

 

Nestihli jste Malé lásky v televizi? Poslední díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Sledujete pořad MALÉ LÁSKY pozorně?
Klára z Malých lásek: Zvládnu permanentní strach o dítě?

mom TN.cz

Diskuze

12.10. | 08:35 medvidekja
-4
Náhlasit nevhodný komentář
To je zase páreček.. Z toho děcka asi nic normálního nevyroste..
12.10. | 07:24 adnachiel
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Pořad nesleduji, ale když jsem viděl v upoutávkách tu bábu, nevěřil jsem vlastním očím. Nevím, kolik jí je let, ale podle vzhledu soudím, že hodně moc na to, aby měla dítě. Ta ženská je šílená, styděl bych se za takovou mámu. Stařena matkou, chudák to dítě.