Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 10. 2017
malé lásky

Janu kvůli miminku zavrhl vlastní syn! Řekla, jak spolu teď vychází

Malé lásky: Zázrak přišel, když už to nikdo nečekal! - 10
Zdroj: TV Nova
S Janou se přestal stýkat vlastní syn

Ve středu večer jste mohli sledovat poslední díl oblíbeného pořadu Malé lásky. Seznámili jste se s Janou Boháčkovou a jejím partnerem Pavlem Kokešem. Jana přišla do jiného stavu ve věku, kdy se jiné ženy už stávají babičkami. Jak mateřství zvládá?

Jana a Pavel se seznámili, když už oba měli dospělé děti. Že by si snad mohli pořídit ještě jedno společné, nikoho ani nenapadlo. Janě totiž doktoři v mládí řekli, že je neplodná, a tak nebrala antikoncepci.

 

Jenže zázraky se dějí v každém věku a zralému páru se narodila dcera Pavlínka. Reakce Janina syna a Pavlovy dcery ale nijak radostná nebyla. Až rodiče zaskočilo, jak těžce to nesli. S rodiči dokonce úplně přerušili kontakt.

 

Dnes už je prý všechno jinak. Pavel s dcerou vychází stejně dobře jako předtím. Vztahy se urovnaly také s Eviným synem. "Nevím, proč tak reagovali, a neptala jsem se na to. Nechci to teď zbytečně hrotit, jsem ráda, že to je, jak to je,“ svěřila se Jana. Zlom prý nastal těsně před porodem.

 

18

GALERIE: Malé lásky - Zázrak přišel, když už to nikdo nečekal!

Zdroj: TV Nova

Malé lásky: Zázrak přišel, když už to nikdo nečekal! - 2

Hodnocení:

 

Malé Pavlínce se během natáčení povedlo něco, co nikdy předtím nedokázala! Co předvedla? A proč si ji starší sourozenci ještě nepochovali? Na video se podívejte TADY.

 

Připomeňte si příběh Jany a Pavla:

 

Nestihli jste Malé lásky v televizi? Poslední díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Sledujete pořad MALÉ LÁSKY pozorně?
Klára z Malých lásek: Zvládnu permanentní strach o dítě?

mom TN.cz