Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 3. 2017
Jarní horoskop

JARO podle astrologa: Prozradil, co nás čeká v příštích měsících!

Horoskop na jaro
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Horoskop na jaro - ilustrační foto

Jarní rovnodennost znamená pro astrology začátek nového roku. Měli byste se zbavit nepotřebných věcí a učinit zásadní rozhodnutí. Právě teď je podle horoskopu ten správný čas.

Před polednem začalo astronomické jaro, které astrologie považuje za začátek nového roku. Slunce vstoupilo do znamení Berana, proťalo nebeský rovník a dostalo se z jižní na severní polokouli. To všechno podle astrologů ovlivňuje naše životy.

 

"Letos začíná jaro, když je Měsíc na obloze v poslední čtvrti. To obvykle znamená, že by se během tohoto období měly odklízet nepotřebné a překonané věci, připravit prostor pro věci nové," vyjmenoval astrolog Milan Fošnár.

 

Proto se také v minulosti tolik rozšířil jarní úklid. Ten nemusí znamenat jen luxování, smýčení a utírání prachu, ale také psychickou přípravu na nové období. Jestliže si správně utřídíte myšlenky a plány, lehčeji vstřebáte změny, které tato doba přináší.

 

Pokud přemýšlíte o výpovědi nebo rozchodu, teď nastal ten pravý čas. "Lidé, kteří se chystají opustit svá místa, ať v práci nebo ve vztahu, mají příležitost 'zamést po sobě stopy', které by jim v budoucnu mohly uškodit," doplnil Fošnár. Obecně byste se měli zbavit všech věcí, z nichž nemáte dobrý pocit.

 

 

Zároveň by se lidé měli připravit na pravidla a povinnosti, které nemusí být vždy příjemné. "Měsíc je při vstupu do jarního období na stejném stupni zvěrokruhu jako náš učitel Saturn. To může znamenat jisté omezení volného pohybu. Mnozí z nás budou volit mezi svobodou a bezpečím," vysvětlil Fošnár.

 

Napjaté budou i vztahy se sousedními státy. "Radikální Pluto je v pohledu z naší republiky blízko citlivého bodu, což může být předzvěst výraznějších změn ve vztazích s okolními státy. Radikálnější bude i nálada ve veřejnosti, která potáhne více za jeden provaz," uzavřel astrolog.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Práce na zahrádce: Jak vše připravit na jaro!
Oslavte příchod jara zeleným drinkem!

epa TN.cz