Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 2. 2018
Pád ruského letadla

Jasnovidec spatřil svoji smrt, tak změnil plány. Osudu stejně neunikl

Ilja Stavsky
Zdroj: Profimedia
Ilja podle přítelkyně letecké neštěstí předpověděl

Jediný den před smrtí nahlédl jasnovidec Ilja do křišťálové koule a viděl svůj konec. Obrazy si ale špatně vyložil a místo toho, aby zrušil let, se rozhodl neslavit své narozeniny. Zemřel v neděli spolu s dalšími 70 lidmi, když se ruské letadlo směřující do Orsku zřítilo.

Třiatřicetiletý Ilja Stavsky údajně předpověděl pád letadla Saratovských aerolinií. Pro ruskou agenturu TASS to řekla jeho přítelkyně Natálie. Jen den odletem nahlédl do své křišťálové koule a spatřil desítky záchranářů i policistů na poli.

 

Varování z budoucnosti si ale zřejmě špatně vyložil - namísto rezervace letenek zrušil oslavu svých narozenin, které měl právě v neděli. Domníval se, že se stane něco špatného jemu a jeho kamarádům, píše portál Daily Mirror.

 

Ilja se prý ničeho neobával, když nasedal v Moskvě, kde byl na návštěvě partnerky, do letadla. Těšil se na rodinu a přátele v rodném Orsku, stejně jako 64 pasažérů a šest členů posádky tam ale nikdy nedorazil.

 

 

Letadlo An-148 se zřítilo v neděli odpoledne krátce po startu asi 80 kilometrů od Moskvy. Příčinou neštěstí byla zřejmě námraza na senzorech rychlosti, protože piloti zapomněli zapnout vyhřívání. Vyšetřování stále pokračuje.

epa TN.cz
Reklama