Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 3. 2017
Fámy přetrvávají

Je Charles skutečně otcem prince Harryho? Dianin milenec promluvil

Princ Harry a James Hewitt
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz
Princ Harry se Hewittovi (na archivním snímku vpravo) podobá čím dál víc

Už celá desetiletí britská média spekulují, že otcem prince Harryho není následník trůnu Charles. I kvůli podobnosti obou mužů jím má být dávný milenec princezny Diany James Hewitt. Ten teď o vztahu s Dianou i fámách promluvil.

"Jste otcem prince Harryho?" nebrala si moderátorka Melissa Doyleová při rozhovoru servítky. "Nejsem," odpověděl v australské televizi Channel Seven okamžitě James Hewitt, bývalý hráč póla a milenec princezny Diany - Harryho matky.

 

I přesto, že spekulace vyvrátily desítky lidí včetně Hewitta a Dianiných blízkých, fáma přežívá už třicet let. "Prodává to noviny. Ale myslím, že pro něj to musí být nepříjemnější než pro mě. Chudák kluk," povzdechl si bývalý sportovec a voják.

 

S princeznou Dianou se Hewitt poznal v roce 1981, údajně se ale začali scházet až o pět let později. Princ Harry se přitom narodil už v roce 1984, a tak Hewitt jeho otcem ani být nemůže. Zhruba ve stejné době se princ Charles vrátil ke Camille Parker Bowlesové, která je teď jeho manželkou.

 

 

Hewitt dnes žije v ústraní, poměru s lady Dianou ale nelituje. "Rozhodně ne. Lituji některých věcí, které tím byly způsobeny, ale našeho vztahu ne. To ani náhodou," odmítl Hewitt. "Lidé by mi měli odpustit, že jsem se do ní zamiloval, protože to bylo tak snadné," uzavřel.

 

Jejich vztah odhalila bulvární média po pěti letech, kdy Hewitta shodou okolností odveleli do války v Perském zálivu. Major pak za peníze tisku prozradil detaily vztahu s Dianou, za což si vysloužil přezdívku "krysa". Australské televizi poskytl rozhovor u příležitosti blížícího se výročí princezniny smrti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Maminka byla trhlá a šílená, shodli se synové Lady Diany

Být tak princeznou... Mají skutečně pohádkový život?

Královna se konečně vyjádřila ke vztahu prince Harryho! Co si myslí o jeho nové sexy přítelkyni?

epa TN.cz