Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.12. 2017 18:45
Co se stalo?

Messi má co vysvětlovat! Na jeho lodi našli pistoli a spoustu krve

Matias Messi
Zdroj: facebook

O staršího bratra slavného fotbalisty Lionela Messiho Matiase se zajímá policie. V rybářském klubu v Argentině našli jeho loď. Paluba byla potřísněná krví a uvnitř byla pistole. Matias Messi tvrdí, že se při plavbě zranil a krev je jeho.

Zatímco Lionel Messi celosvětově proslul jako excelentní fotbalista a nenápadný slušňák, jeho bratr Matias (35) je Lionelovým temným protějškem.

 

Matias byl v minulosti opakovaně hledáčku policie kvůli drogám, alkoholu, násilnému chování či ilegálnímu držení zbraně. Za své výstřelky musel platit vysoké pokuty, nebo v rámci podmínky musel malé děti učit fotbal.

 

Teď má ale zaděláno na pořádný průšvih. Policie včera objevila Matiasovu motorovou loď u rybářského klubu v argentinském městě Fighiera. Její paluba byla potřísněná krví. Na palubě našli zbraň.

 

Paluba byla celá od krve

 

Bratr slavného fotbalisty nicméně tvrdí, že krev je jeho. Zranit se měl, když jeho loď na písčině narazila na mělčinu a on se pořezal v obličeji.

 

 

To, co se na lodi opravdu stalo, ví jen Matias Messi. Není to ale poprvé, co u něj našli nelegálně drženou zbraň. Jisté je, že starší bratr fotbalového velikána bude mít v příštích týdnech co vysvětlovat.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slovák na palubě letadla hrozil bombou, lidé se loučili s rodinami!

Soud v Turecku potvrdil trest pro české "teroristy". Odsedí si 6 let

Policejní dodávka se sama rozjela a srazila lampu přímo na auto!

TN.cz