Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2017 20:43
vyjádření příbuzné

Petra je po rozchodu nezvěstná. Proti Paroubkovi se ozvala tchýně

Jiří Paroubek s tchýní
Zdroj: TV Nova

Petra Paroubková opustila Jiřího Paroubka už 13. února. Od té doby není na telefonu, nekomunikuje ani na sociálních sítích. I když to vypadlo, že se skrývá jen před manželem, nekomunikuje s nikým.

Kde je Petra Paroubková? Tuto otázku si pokládá hodně lidí. Matka sedmileté Margarity zmizela neznámo kam. "Moje dcera zatím nekomunikuje s nikým. Určitě potřebuje klid a pokoj, musíme to všichni respektovat. Domnívám se, že nemá dobré poradce. Je to její volba!" řekla Petřina maminka Klárika.

 

Petřina máma se znovu pokusila uvést na pravou míru vztah, který má se svým zetěm. Ten totiž řekl v televizi něco, co jí velmi rozčílilo. "Představa, že by naše dcera, které je teď sedm let, najednou byla oboustranným sirotkem, mě nutí, abych se pokusil být tady co nejdéle," prohlásil Paroubek. Na to však Petřina matka rozčíleně reagovala a útočila na svého zetě, že její dceru už pohřbil.

 


 

Tuhle událost připomněla na sociálnách sítích. Prohlásila také, že by ráda informace "poopravila."

V naší rodině byla komunikace vždy na bodě mrazu. Moje reakce byla pochopitelná - milující matka chrání své dítě bez ohledu na věk. Když ČT uveřejnila 13. komnatu Petry Paroubkové, zapojila jsem se do diskuze. Redakce můj komentář vymazala a ani mi neodpověděli. Nešťastný výrok mého zetě mě položil na kolena - na můj komentář nebyla žádné odezva! Tehdy byl čas na komunikaci. Až se v médiích objevila zpráva o tom, že moje Petra opustila manžela, narostl zájem o obsah mého vyjádření ze dne 5. ledna. Byla jsem na léčení v Teplicích v ČR a setkala jsem se se svým zetěm. Po našem rozhovoru vím, že Petra iniciovala kontakty své rodiny s paní Zuzanou. Věřím zeti, že nezpůsobil žádné fyzické násilí mé dceři a že to nebyl on, kdo bránil kontaktům. Nikdy jsem nechtěla vyjádření v médiích, nepodávala jsem žádné informace. Bohužel jsem v situaci, kde nemám na výběr! Nestojím o publicitu a ti, co mě znají, tak jednoznačně vědí - nedám se koupit! VŽDY stojí na straně PRAVDY A PRÁVA, i když pravda bolí a bývá krutá.

 

Reportáž TV Nova o rozpadu manžeství Jiřího Paroubka:

has TN.cz