Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.7. 2017 07:16
Alkohol za volantem

Opilý řidič táhl na laně druhého, utržené auto vjelo do skupiny dětí

Zdroj: TV Nova

K opravdu nezvyklé nehodě vyjížděli v neděli odpoledne plzeňští policisté a záchranáři. Jejími aktéry jsou dva opilí řidiči v autech, tažné lano a skupinka dětí na procházce.

Nehoda se stala v neděli po třetí hodině odpoledne v obci Ostřetín severně od Plzně. "Tudy procházela skupinka dětí z tábora v doprovodu vedoucích, když kolem projížděl renault, který na tažném laně vlekl druhé auto," řekla TN.cz policejní mluvčí Pavla Burešová.


Jenže provaz se v té chvíli nejspíš přetrhl, utržené auto vjelo do skupiny dětí a pravou přední částí srazilo a zranilo osmiletou dívku. "Holčičku jsme převezli na chirurgickou ambulanci plzeňské fakultní nemocnice se zraněním ruky. Naštěstí není zraněná vážně," informoval mluvčí záchranky Martin Brejcha.


Přivolaní policisté se na místě nehody nestačili divit. Záhy se totiž ukázalo, že oba řidiči si podle výsledků dechové zkoušky před jízdou dopřáli alkohol. "První nadýchal 0,29 promile, ten druhý, který seděl v taženém autě, dokonce 1,66 promile. Test na drogy byl negativní," doplnila mluvčí policie.Podle informací TV NOVA obě auta z místa nehody ujela, jedno z nich řidič skryl v areálu bývalého JZD. Muž, který nadýchal 1,66 promile, nikdy neměl řidičák. Oba výtečníky policistům "předal" místní muž.


Zatím není jasné, zda bude nehoda hodnocená jako přestupek nebo jako trestný čin, právní kvalifikace by měla vyplynout až později ze samotného vyšetřování.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mateřská láska je nejsilnější kouzlo světa. Tohle dokázala po děsivé autonehodě!

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.7. | 18:19 adamek1977
11
Zavřít! A nadosmrti sebrat ridičáky!
16.7. | 20:01 Milos Trasimi
-3
Německo neni Česká republika.Cech si da dvě piva a stane se z něj nekulturni ...
17.7. | 12:25 zacotomame
1
Náhlasit nevhodný komentář
Mimochodem, Trasimi, ty prase nekulturní, ten člověk se nikomu nevysmíval. To jen ty si neustále kroutíš s fakty, aby se ti lépe argumentovaly tvoje lži a pomluvy.
17.7. | 12:23 zacotomame
1
Náhlasit nevhodný komentář
16.7. 20:42 Milos Trasimi, pokud považuješ a schvaluješ výsměch za důvod k vraždě, měl bys počítat s tím, že tě někdo brzo podřízne. Bude to v podstatě v souladu s tvým názorem a dotyčný by neměl být souzen za splněné přání. Nic jiného než výsměch a urážky tady totiž už velmi dlouho od tebe nečteme.
17.7. | 09:37 zacotomame
1
Náhlasit nevhodný komentář
16.7. | 23:12 Milos Trasimi v drtivé většině trestných činů spáchaných v zahraničí Čechy výjde najevo, že se jednalo o občany ČR romské národnosti. Je to něco jako teroristický útok ve Francii spáchal britský občan jménem Abdulah Hamásí. Běž si pohonit na hrobeček, šmejde.
17.7. | 09:33 zacotomame
2
Náhlasit nevhodný komentář
16.7. | 22:40 Milos Trasimi, procentuálně. Kolik materiálních hodnot vytvoří cigáni a kolik Češi? Blbe.
16.7. | 23:12 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Češi kradou výjimečně .Podle Trnovce.Skupina 14 Cechu navázala na tradici z 90.let a kradla alkohol a sladkosti na benzince v Rakousku.Rakušané taktéž navážou na tradici a na všech benzinkachzase bude; Češi.Proč porad kradete?
16.7. | 22:50 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
A jak vzit ridicaky kdyz ho ma jen jeden? Ted by jeste meli potrestat ved.tabora ze deti sli po ulici. tam nemeli preci co delat, sup s nima do lesu jen pozor na stromy.
16.7. | 22:42 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
A zklidní se.Nebo ti pukne vzteky hlavička.Ta spodní.Zlomilo by ti srdce kdyby si tvá sestra našla jiného.A to nechceš ze ne?
16.7. | 22:40 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Trnovec.Procentuálně.Kolik materiálních škod způsobí Romové a kolik Češi?Nechse vyšetřit.Začíná s byt víc nez trapny.Asi to je tím ze jsi Cech původně z Altaje a Boi což v překladu znamená Zloději.Už na Altaji vas všichni meli za ulhane vyvrhely.
16.7. | 22:37 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Trnovec Pokorný a vechtr z Protivína.Vy tři jste věcným důkazem meho celozivotniho tvrzení ze Češi jsou největší howada a dobytek pod Sluncem.
16.7. | 21:07 Radek Trnovec
2
Náhlasit nevhodný komentář
Spíše ti Trasimi došla povolenka v ubytovně na připojení ty blbbe ;-)