Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 4. 2018
Zkusíte to?

Jednoduchý trik pomáhá hubnout. Nejde o jídlo ani cvičení!

Hubnutí
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační snímek

Diety, cvičení, změny denního režimu. Pokud se rozhodnete zhubnout, musíte často udělat drastické a hodně bolestivé změny, abyste dosáhli cíle. Přitom existuje jednoduchý trik, který vám shazování kil dokáže velmi usnadnit.

A nejlepší je, že tenhle fígl se nijak netýká toho, co jíte, nenutí vás více cvičit a ani vám nezabere čas a nezasáhne do vašeho rozpočtu.

 

Neznamená to ovšem, že zhubnete lusknutím prstů nebo díky jedinému zázračnému přípravku/přístroji. Tvrdá dřina je potřeba tak jako tak, navzdory některým reklamám a teleshoppingům.

 

Ale vážně existuje jednoduchý trik, který podle průzkumu spolku Weight Watchers (Hlídači váhy) zařídí, že lidé, kteří hubnou, jsou ve svém snažení úspěšnější než ti, kteří tenhle fígl neznají a nepoužívají, píše Daily Mirror.


 

A o co tedy jde? Stačí na internetu pravidelně zveřejňovat statusy o tom, jak hubnete. Výzkum totiž ukázal, že lidé, kteří si vedou takovýto dietní deníček, čerpají energii z pozitivních komentářů svých známých, přátel a rodinných příslušníků a díky tomu hubnou snáz než "sólisté".

 

Více než polovina účastníků výzkumu uvedla, že podpora dalších lidí pro ně byla zásadní při změně stravovacích návyků.

pez TN.cz
Reklama