Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.5. 2017 10:57
dopravní nehoda

Jelen skončil po srážce uvnitř autobusu. Zranil turisty a utekl

Nehoda autobusu
Zdroj: AKTU.cz
Nehoda autobusu. Ilustrační foto

Autobus plný zahraničních turistů skončil v poli, když mu do cesty vběhl u Zálesní Lhoty na Liberecku jelen. Zvíře prorazilo přední sklo, uvnitř vozu zranilo několik lidí, poté uteklo do lesa.

V úterý krátce po páté hodině odpoledne jel zahraniční autobus ve směru od Studence na Dolní Brannou na Semilsku. U Zálesní Lhoty mu však do cesty vběhl náhle jelen a řidič už střetu nedokázal zabránit.

 

Autobus plný turistů sjel do pole. "Při nehodě utrpělo zranění celkem pět osob. Jedním ze zraněných byl samotný řidič, kterého z místa nehody převezlo se středně těžkým zraněním vozidlo zdravotnické záchranné služby do nemocnice ve Vrchlabí. Ostatní lehce zraněné převážela vozidla zdravotnické záchranné služby na ošetření do okolních nemocnic," řekla tisková policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová.

 

 

Podle informací TV Nova prorazilo zvíře přední sklo autobusu. Uvnitř poranilo několik lidí a uteklo do lesa. Alkohol u řidiče nemohli policisté na místě vyloučit, protože řidiče převezla záchranná služba do nemocnice ještě před příjezdem policistů na místo. Vyšetřovatelé však žádají odběr krve.

has TN.cz