Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.9. 2017 13:07
exkluzivní foto

Jindra z Ulice porodí už dnes! Podívejte se na první fotky dítěte

Zdroj: TV Nova

Termín porodu měla Jindra Pražáková (Bohdana Pavlíková) sice až za několik týdnů, jejímu miminku se ale zachtělo na svět o něco dříve. Včera Jindra z Ulice přispěchala do porodnice a už dnes večer si pochová dceru, kterou porodila Bedřichovi Liškovi (Adrian Jastraban). Jak se točil porod a jak to bude s trojúhelníkem Bedřich, Jindra a Anička (Ljuba Krbová) dál?

Je to už devět měsíců, kdy Bedřich po vydařeném koncertu s jeho kapelou Starej Vercajk ulítnul s manažerkou Jindrou. Tahle noc se neobešla bez následků, Jindra otěhotněla a už dnes se bude radovat z narození svého prvního dítěte.

 

Bedřichovo manželství s Aničkou je ale v troskách. Anička neunesla Bedřichovu nevěru, potýkala se s psychickými problémy a když už se zdálo, že je se situací relativně smířená, přišla další rána. Bedřichova dcera je na světě! Jeho první dítě, dítě, které ona nikdy nemohla mít. Aničku čeká emočně náročné období.

 

Jak se natáčel porod

Mezi náročnější patřilo i samotné natáčení porodu. Bedřichovo a Jindřino miminko, které diváci uvidí v úterý poprvé, bylo skutečně čerstvě narozené, a tak se vše točilo kolem něj. "Sehnat miminko na natáčení porodu není snadné. Do posledních dní nemáte jistotu, že se děťátko, s nímž počítáme, včas narodí. Nevíme, jakou bude mít povahu a jak bude natáčení snášet," prozradila castingová manažerka Táňa Chutná s tím, že v roli Bedřichovy dcery se od natáčení porodu po současné klapky vystřídala už čtyři miminka. To je zcela běžná praxe. Umíme s tím pracovat tak, aby ani ten nejpozornější divák změnu nezaznamenal," odhalila malé tajemství z Uliční kuchyně.

 

112

GALERIE: Porod Jindry v Ulici

Zdroj: TV Nova

Porod Jindry v Ulici - 12

Hodnocení:

 

Natáčení porodu byla přítomna i skutečná zdravotní sestra - a ne ledajaká! Roli porodní asistentky si střihla Klára Hanušová, dcera herečky Jaroslavy Hanušové.

 

A jak se s rolí matky vypořádala představitelka Jindry Pražákové? "Zajímavé je, že teď hraju samé role matek. Ve Švandově divadle jich mám dokonce pět, v Ulici mě to teď čeká. Přitom sama matka nejsem. Když jsem děti mohla mít, nebylo s kým, a když už bylo s kým, příroda rozhodla jinak. Musím brát věci tak, jak jsou," přiznala herečka.

 

 

Přestože osobní zkušenost nemá, role maminky jí sluší. To ostatně mohou diváci posoudit už dnes v 18:25 na TV Nova! Předchozí díly Ulice si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO


ČTĚTE TAKÉ:

Lze skloubit mateřství s nastartovanou kariérou? Své by o tom mohla vyprávět Světlana z Ulice

mom TN.cz
Reklama