Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 7. 2017
je před rozvodem

Jiří Paroubek si užívá dovolenou s brunetkou! Nový vztah ale popírá

Zdroj: TV Nova

Bývalý premiér Jiří Paroubek si užívá dovolenou v Saint-Tropez. Fotograf zachytil bývalého předsedu ČSSD ruku v ruce s Gabrielou Kalábkovou, která mu před více než deseti lety organizovala program v kanceláři premiéra. Vznikly tak spekulace, zda si nenašel přítelkyni. To Paroubek popírá.

Večerní procházka po promenádě, nebo romantická snídaně. Tak vypadají na fotkách zveřejněných v deníku Blesk prázdniny Jiřího Paroubka, ty ale překvapivě netráví sám.

 

Po zveřejnění fotek z Francie s exposlankyní Gabrielou Kalábkovou se začalo spekulovat, že jde o jeho přítelkyni, s tím ale Paroubek nesouhlasí. "Jsem tu sám. Proč vozit dříví do lesa, že?" řekl Blesku Jiří Paroubek.

 

Ještě nedávno se ale novému vztahu nebránil. "Pokud by se nepodařilo obnovit ten náš vztah s Petrou, tak samozřejmě budu muset hledat nějak jinak, já jsem člověk, který je plně v kondici a potřebuju podměty k životu a k tomu potřebuju také ženu," řekl dříve TV Nova Paroubek.

 

Mediálně sledovaný pár si užívá ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Luxusní lokalitu blízko Saint Tropez mají v oblibě především světové celebrity. Cena za jednu noc v hotelu se pohybuje okolo 20 tisíc korun.

 

 

Dovolenou u moře si užívá i Petra Paroubková. Před rozvodovou bitvou si léto užívá s dcerou Margaritou ve vile v Řecku, kterou s manželem vlastní. I ta bude součástí majetkového vypořádání. Může se tak stát, že zde léto tráví naposledy.

 

"V tuto chvíli dohody mezi manželi, ani prostřednictvím soudem nařízeného způsobu pokojného vyřešení sporu, bohužel nebylo dosaženo. Rozvod a veškeré s tím související otázky bude řešit soud," řekl Blesku Andrej Lokojíček.

 

Ex premiér je připraven bojovat o majetek, ale také o střídavou péči i o výši alimentů, které Petra žádá ve výši 140 tisíc korun.

 

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.7. | 23:43 borka3
5
Petra vůbec k němu neladila. Ta nová paní vypadá příjemně a jdou k sobě.
17.7. | 22:49 bogorovnyj
-6
Poněkud ojetá rašple
1.8. | 03:21 vsetula
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Do pí*e s ním !!!
18.7. | 15:42 Roman Skala
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Další variace na téma zvrhlý vkus.
18.7. | 09:14 reypal
4
Náhlasit nevhodný komentář
Copak to individuum řeklo někdy a někomu pravdu? Ani omylem.Tak co se divíte.Vždyť je to bývalý socan.
18.7. | 06:36 adnachiel
3
Náhlasit nevhodný komentář
A co jako? Manželka od něj odešla, tak si našel přítelkyni. Přece nebude nadosmrti sám. Doufám, že tato paní je, na rozdíl od té hysterické Petry, normální. Jedna taková v životě stačí.
18.7. | 05:56 Benito Juarez
4
Náhlasit nevhodný komentář
Novináři pomáhají oživit politickou mrtvolu.
18.7. | 02:41 vsetula
1
Náhlasit nevhodný komentář
A co takhle občane šp*na Rath !!! Kterého soudce málem osvobodil a chtěl udělat s policajtů pitomce a odposlechy uznat za neplatné !!! Obyčejný občan by již dávno bručel !!! Tak že občane,pokud pracuješ,tak si nastav budík a nezaspi rachotu !!! A to proto,aby se měli darmožrouti ještě lépe !!!
18.7. | 02:02 vsetula
5
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím jak Ty občane ale já jsem Paroubka nikdy nemusel !!! A že nemá hluboko do kapes,tak o tom mě už dávno přesvědčil !!! Občane vzpomen' na to co kdysi řekl !!! "Dámy a pánové,kdo z Vás to má"!!! Za tohle jeho vyjádření se k občanům této země,tak akorát Ch*j s ním !!!
17.7. | 23:43 borka3
5
Náhlasit nevhodný komentář
Petra vůbec k němu neladila. Ta nová paní vypadá příjemně a jdou k sobě.
17.7. | 22:49 bogorovnyj
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Poněkud ojetá rašple