Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 5. 2017
zázrak?

Jirka tvrdí, že umí z levného vína udělat luxusní. Poradil, jak na to!

Zdroj: TV Markíza / pořad Reflex

Jiří Lexa tvrdí, že umí klasické víno přeměnit na kvalitnější. Pro pořad Reflex televize Markíza dokonce předvedl, jak na to.

Pokud jste si mysleli, že budete svědky kouzla, které promění jedno víno v úplně jiné, jste na omylu. O určitý zázrak se přesto jedná, musí se ale stát ve vaší hlavě. Vše je o změně přístupu k životu. Jiří Lexa není jediný, kdo něco takového říká. Motivátorů, kteří tvrdí, že dokážou uzdravovat, zlepšovat vztahy, finanční situaci či dokonce chuť alkoholu, je mnoho. Organizují mimo jiné přednášky, na kterých se dějí neuvěřitelné věci.

 

Podle nich se všechno kolem nás dá rozložit na malé kvantové částice, takže nás vlastně obklopuje pouze energie. Školitelé učí, jak tuto energii změnit v náš prospěch. "Mnoha lidem se nedaří, mají problémy s penězi či zdravím. V mnoha případech za to může nepochopení energetických pochodů. Přišel jsem na to, že stačí spustit určité programy v hlavě," řekl Lexa.

 

On sám s energií začal pracovat, když padl na úplné dno. Začal se soustředit na to, co v životě chce. Díky tomu že změnil nastavení, se mu prý začaly naskýtat příležitosti. Tvrdí, že se u něj objevily zvláštní schopnosti - dokázal číst myšlenky a nakonec začal vidět lidi bez šatů. "Nedokázal jsem to ovládat, oslovil jsem slovenského lektora, který mi řekl, že jsem si otevřel kvantové pole," popsal Jiří.

 

 

Otevření kvantového pole a napojení se univerzum jsou prvním krokem ke šťastnému životu. Psychologové odhadují, že schopnost podlehnout sugescím či hypnóze má asi 80 % lidí.

 

Změnou myšlení prý můžete docílit i změny chutí. Sám to předvedl, když se rozhodl změnit obyčejné víno v luxusní. Výsledek byl hodně překvapující. Podívejte se v reportáži!


ČTĚTE TAKÉ:

Červené víno nebo cvičení? Účinky jsou podle vědců stejné!
DIY: 23 skvělých nápadů, jak zrecyklovat lahve od vína

mom TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama