Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Aktualizováno 24.2. 2016 21:16
Smrt Ivana Jonáka

Jonák na svobodě: Večírky, hlášky, sex i zájem hrát v Ulici!

Zdroj: TV Nova

Bývalý majitel Discolandu Sylvie žil po propuštění na svobodu jen 2 roky, žil ale naplno. Se svými přáteli pořádal drahé pitky jako v 90. letech, neměl nouzi o ženy a ani ho příliš netrápilo, že neměl peníze.

Jonák poskytl televizi Nova rozhovor už ve vězení. Nejdříve mluvit nechtěl. "Už nevypadám jako kdysi," smutnil nad tím, jak se ve vězení změnil. "Mám svůj vlastní svět. Hodně moc čtu," popisoval život ve vězení.

 

"Buďto uznaj, že jsem nevinně zavřenej a pustěj mě, a jestli ne, tak prosit na kolenou se jich nebudu. Já si sám sebe dost vážím, tak přeci se nebudu sám před sebou ponižovat," vysvětloval, proč si nikdy nepožádal o podmínečné propuštění a odseděl si celý trest.

 

Rád vzpomínal na dobu, kdy si vodil ženy do svého pokoje v Discolandu. "Nikdy jsem nebral drogy. Jediná droga pro mě byla sex. To mě zajímalo a bavilo. Jak jsem zjistil, jak to funguje, tak jsem z toho byl unešenej, měl jsem z toho hroznou radost a furt jsem to chtěl zkoušet," tvrdil Jonák s tím, že v posteli měl 2 142 žen, tedy více jak o sto více než známý milovník Casanova. "Když jsem zničil dvě nymfomanky, ony odcházely uspokojený a běhaly kolem mě jako psíci, tak jsem šel jako paša."

 

Rozhovor s Ivanem Jonákem z vězení v pořadu Střepiny:

 

Hned po propuštění z vězení upínal své naděje Jonák na televizi Nova. "Nechci krást, ale nemám žádný příjem. Nemám auto - všech 23 luxusních vozů mi ukradli! Nemám ani na benzín, jídlo, ošacení, léky, nové zuby, které mi vystřelili," napsal do redakce TV Nova s tím, že sto tisíc nebude komunikovat s jinými médii.

 

Jonák se zkoušel uchytit i jinak, jako padouch v seriálu Ulice. "Pokud byste chtěli zkusit tu Ulici, berou smlouvu na čtvrt roku. To by mě bavilo," napsal s tím, že jeho herecké kvality oceňoval i oscarový režisér James Cameron.

 

Tisková konference po propuštění Ivana Jonáka:

 

Legendární byla jeho tisková konference po propuštění z vězení. "Z čeho budete žít?" zeptal se ho jeden z reportérů. "Z toho co vy, z peněz!" odpověděl Jonák. "To je první věc, na kterou se ptají ve Valdicích. Na majetkový poměry a na pohlaví ženy, to, jak ho má utvářený, se slušnej člověk neptá. Teda alespoň ne hned," pokračoval Jonák.

 

"Dostal jsem kulku z útočný pušky vzor 58, zabalenou, na mou adresu. Tak ať mě zastřelej. To máte tak. Dokavaď jsem živej, tak tu není smrt. A až budu mrtvej, tak už mi to bude jedno. Tak čeho bych se bál? Ať mi posílaj vagón kulek," odpověděl na otázku, zda má nepřátele a jestli se bojí o život.

 

 

 

"No, už jsem vlastně venku. Mobil jsem běžně ve Valdicích měl," přiznal se Jonák na tiskové konferenci po propuštění. "Já měl jeden z prvních mobilů, takovej ten kufr. To bylo ještě namontovaný v autě. Před každým jsem machroval," vzpomínal na začátek 90. let

 

Divoká párty po propuštění Ivana Jonáka:

 

 

Na svobodě si Jonák zase užíval divoké večírky, které ale sponzorovali jeho přátelé. Kamarádi na něj dokonce pořádali sbírku. "Jsem milionář, ale v červených číslech," vysvětloval několikrát svojí finanční situaci. Jonák spřádal plány na obnovení Discolandu Sylvie.

 

Upozornil na sebe také v listopadu 2014, když se v Praze srazil s tramvají. "V křižovatce stálo auto, zakrývalo výhled mamince s kočárkem a mně. Odbočil jsem, přidával jsem, abych neomezil tramvaj a přede mnou dítě s kočárkem," Jonák prudce zabrzdil a zezadu do něj narazila tramvaj.

 

Ivan Jonák o životě na svobodě a dopravní nehodě:

 

"Policie mi tvrdila, že jsem měl pokračovat přes dítě. Já jsem řekl, že až tam budou oni, tak je s chutí přejedu, ale to dítě ne," řekl Jonák.

 

Pusu na špacír si pustil i pokud šlo o jeho novou přítelkyni. "Je to takovej akumulátor. Tak ona má školu pro modelky, je milá, furt se směje," popisoval svou novou lásku. "Ona mě vůbec neznala, nevěděla, kdo jsem. Není z Prahy, vůbec mě neznala. Zaujal ji můj šarm."

 

 

 

Negativně hodnotil to, jak se změnilo podnikatelské prostředí. "Dnešní podnikatelé jsou jenom oblbováci a ještě mi ukradli telefon. Takovej ten velkej, pádlo se tomu říká. Jsou to samí podvodníci. Ve skutečnosti nikdo peníze nemá, jen se každej masíruje s autama z půjčovny nebo těma, co má na půjčku. No, je to samej žebrák."

 

 

 

Vloni o sobě Jonák dal vědět při dvou příležitostech. V dubnu se stal obětí vydírání. Na Facebooku se dal do řeči s krásnou mladou dívku. Když Jonáka přiměla, aby před ní masturboval na web kameře, začala mu tvrdit, že je ji 8 let a že jestli nepošle milion euro (27 milionů korun), tak video zveřejní. V červnu obletěla internet jeho fotografie s Andrejem Babišem z koncertu Michala Davida a DJ Boba k 55. narozeninám českého hitmakera.
 

vbo TN.cz