Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 2. 2018
Skončila v cele

Jsem kluk, tvrdila žena nezletilým dívkám. Měla s nimi i sex

Žena předstírala, že je muž
Zdroj: Policie, thinkstockphotos.com

Dva a půl roku stráví ve vězení mladá Britka Jordana Davidsonová. Soud odhalil, že lstí přiměla nejméně dvě nezletilé dívky k sexu. Podle soudce dokonce zneužité dívky Davidsonové uvěřily, že je muž.

Ženu soudce Rhys Rowlands označil za manipulativní a fanatickou. Na ženu prasklo, že měla sex se dvěma nezletilými dívkami. Jedné bylo vloni teprve 13 let. Další, jejíž věk soud neprozradil, dnes dvacetiletá Davidsonová zneužila, když jí bylo 15 nebo 16 let.

 

"Byly obě poměrně naivní, byly zranitelné. Vy jste je podvedla, pokud jde o vaše pohlaví," řekl při odůvodňování rozsudku soudce Rowland. Podle žalobce opravdu byly oběti chvíli přesvědčené, že na krátko ostříhaná dívka je muž.

 

Kromě dvou a půl let ve vězení bude Davidsonová zařazena na seznam sexuálních násilníků a pět let se ke svým obětem nesmí přiblížit, uvedl britský web Daily Mirror.

 

 

Kontakt s jejich dcerou jí výslovně zakázali rodiče jedné z obětí. Davidsonová na to ale nebrala zřetel. Přestože vůči dívkám nikdy nepoužila násilí, poslal ji soudce nepodmíněně do vězení. Podle něj stačilo, že byla mnohem vyspělejší než její oběti, které manipulacemi dostala tam, kde je chtěla mít.

 

Podobný případ řešily britské soudy i nedávno. V roce 2015 odsoudil soud mladou ženu, která si vytvořila falešnou mužskou identitu a přiměla svou oběť k sexu. Že je ve skutečnosti se ženou poznala oběť až po několika schůzkách. Nejprve Gayle Newlandovou soud poslal na 8 let do vězení, dívka se úspěšně odvolala, v novém procesu ale vloni dostala šest a půl roku.
 

vbo TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama