Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.9. 2017 15:32
výměna manželek

'Jsi divná, je mi z tebe na blití!' seřve Vašek náhradní manželku

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jestli se dokáže mladá maminka Katka přizpůsobit životu v rozestavěném domě, a jak zvládne Monika tři malé děti a hlavně nepříliš tolerantního manžela.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Skalice u České Lípy, kterou tvoří Monika (43), Robert (43) a synové Tomáš (16), Robert (17) a Dominik (13). Na druhé straně se seznámíme s Kateřinou (25), Vaškem (33), dcerami Terezkou (3), Aničkou (2) a synem Míšou (5), kteří žijí v Ústí nad Labem. 

 

Rodina ze Skalice žije zatím v rozestavěném domku, na kterém pracují už několik let. Zcela otevřeně přiznávají, že hlavním důvodem, proč se do pořadu přihlásili, jsou peníze.

 

120

GALERIE: Výměna manželek: Nervy a posedlost úklidem!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Nervy a posedlost úklidem! - 1

Hodnocení:

 

Z druhé rodině má od Výměny manželek velké očekávání zejména Kateřina. Ta si totiž přijde nedoceněná, manžel si jí podle jejích slov vůbec neváží. Je to obrovský pedant na úklid. Jenomže se třemi dětmi se někdy uklízí těžko. Dokonce ho nazývá drobkovým králem, protože řeší každé smítko.

 

 

Vaškovo pedantství na úklid pozná na vlastní kůži i Monika. Už po pár dnech bude toto téma střetem obrovských hádek a psychického napadání.

 

Jak desetidenní soužití Moniky a Vaška dopadne? Dívejte se na Výměnu manželek ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl reality show najdete na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená?

mom TN.cz