Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 9. 2017
život po výměně

Jsi špína, vzkázala Katka Monice z Výměny. Zakrvácela jí celou postel

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát jste viděli, jak to vypadá, když je muž posedlý úklidem, a jak se i sebemenší konflikt může zvrhnout v prudkou hádku.

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu ze Skalice u České Lípy, kterou tvoří Monika (43), Robert (43) a synové Tomáš (16), Robert (17), Dominik (13). Na druhé straně jste se seznámili s Kateřinou (25), Vaškem (33), dcerami Terezkou (3), Aničkou (2) a synem Míšou (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

 

A právě Vaškova cholerická povaha vedla k mnoha konfliktům s náhradní manželkou Monikou. Jenže podle Kateřiny není všechno tak, jak to na první pohled v televizi vypadá. Vašek prý už na upoutávku v televizi reagoval poměrně špatně, protože v ní vypadá jako tyran a despota. "Je to tím, jak je to sestříhané," myslí si Katka.

 

Od Výměny se jejich vztah změnil o 180 stupňů. "Máme víc času na sebe i na děti a jsme k sobě víc tolerantní. Manžel si teď všímá každé maličkosti, pořád mi něco nosí – kytku, bonbony," pochvalovala si Kateřina. Také prý už zdaleka není takový pedant na úklid, jako býval. Pohádají se i dnes, ale už vědí, že problém nemusí vždy skončit konfliktem a umějí si věci vyříkat.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: Hádky nebraly konce ani během „osmi očí“!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Hádky nebraly konce ani během „osmi očí“! - 9

Hodnocení:

 

Podle Katky byla ta špatná ve Výměně Monika. "Myslela jsem si, že je pořádnější. Ona nepřizná, že to nezvládá, hraje si na hrdinku. Už toho člověka nechci v životě vidět!" rozčílila se Kateřina.

 

Děti byly prý tak rozjívené, že je Katka musela dávat čtrnáct dní dohromady. "Mé nejstarší dceři řekla, že je zaostalá kvůli tomu, že má dudlík. Já na tu paní mám svůj názor – je to prase, je to špína. Měla menstruaci, zašpinila mi prostěradlo i postel krví a ani to po sobě neuklidila. Málem jsem se pozvracela," popisovala.

 

 

Povolat na pomoc vlastní maminku podle Kateřiny bylo dobré rozhodnutí. "Monika Vaškovi řekla, že ji ti naši parchanti stejně nezajímají, že ona si přijela pro kuchyň," prozradila Katka. S náhradním manželem Robertem ani dětmi problém neměla, s Monikou si ale zkrátka nesedla.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus nebo VOYO!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PO VÝMĚNĚ: Zasnoubená Monika poslala Vaškovi překvapivý VZKAZ. Bude zuřit ještě víc!

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená?

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.9. | 22:18 Veronika Turková
102
Katko ty jsi taková kráva na tvém místě bych toho debila kopla do zadku....
14.9. | 06:28 pater11
2
Clanek u exekutoru neni proc ????? Je jen dobre ze jim cvakaji prdelky,protoze ...
14.9. | 09:47 markyresin
27
Náhlasit nevhodný komentář
Vy jste tam nekdy nekoho normalniho videli??
14.9. | 08:39 Hana Vernerová
53
Náhlasit nevhodný komentář
Poprvé v životě od toho blba dostala kytku a to jí tak rozsekalo, že absolutně přestala přemýšlet. S takovým omezencem žít musí být peklo, ale jestli se jí to líbí, tak proč ne.
14.9. | 06:28 pater11
2
Náhlasit nevhodný komentář
Clanek u exekutoru neni proc ????? Je jen dobre ze jim cvakaji prdelky,protoze co predvadi za posledni dobu je odpornee.Lide co psali neco proti nic, preji hodne stesti,pokud je pravda co tu pisou, ale Nove verit se nedaaa.
14.9. | 04:03 keliee
42
Náhlasit nevhodný komentář
Oni jsou oba zakomplexovaní blbečci.
13.9. | 23:54 Dejv F
69
Náhlasit nevhodný komentář
Ten Vašek je zakomplexovanej hlupák. Jestli ho nekdo šikanuje v práci nebo je prostě jen takovej blbeček nevím, s mámou se ale pekne předvedli. Být Katkou tak uteču než jí začne mlátit, u takovych volů je to jen otázka času.
13.9. | 22:18 Veronika Turková
102
Náhlasit nevhodný komentář
Katko ty jsi taková kráva na tvém místě bych toho debila kopla do zadku....