Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.6. 2017 21:20
KAJÍNEK NA SVOBODĚ

Kajínek si převzal milost! Tyto papíry mu zajistily svobodu! TEXT

Zdroj: TV Nova

Jiří Kajínek je už pár týdnů na svobodě. Po 23 letech ve vězení se dočkal milosti od prezidenta Miloše Zemana. A dnes si Jiří Kajínek oficiálně milost převzal. Redakce TV Nova byla u toho a vy se můžete podívat, jak taková milost pro odsouzeného vraha vypadá.

S trochou nadsázky by se dalo říci, že pro tento papír by Jiří Kajínek i vraždil. A dneska si ho konečně oficiálně převzal. Rozhodnutí prezidenta republiky o prominutí trestu zajistilo Jiřímu Kajínkovi možnost jít na svobodu.

 

Rozhovor s Jiřím Kajínkem po převzetí milosti uvidíte večer v Televizních novinách v 19:30!

 

Podívejte se v galerii na dokumenty, které Kajínkovi zajistily svobodu:

12

GALERIE: Milost pro Jiřího Kajínka

Jiří Kajínek - Rozhodnutí prezidenta republiky

Hodnocení:

 

Kajínek měl být podle rozsudku ve vězení na doživotí, prezident mu ale zbytek trestu prominul. Muž, který odseděl za mřížemi 23 let svého života, se ihned po svém propuštění stal celebritou. Každý se s ním chce fotit, lidé mu na potkání potřásají rukou a podle svých slov si může odsouzený dvojnásobný vrah dokonce i vybírat z pracovních nabídek.

 

 

Milost od prezidenta republiky má jedinou podmínku. A to takovou, že Kajínek se po následujících 7 let nesmí dopustit žádného trestného činu. Pokud by tuto podmínku nedodržel, musí se vrátit do vězení.

 

Poslechntěte si rozhovor s Jiřím Kajínkem po propuštění z vězení: 

TN.cz
Reklama