Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Publikováno 27. 5. 2017
Propuštěný vězeň

Kajínek si užívá svobody: Mluvil o výhodách i noci s partnerkou!

Zdroj: TV Nova

Jiří Kajínek je na svobodě pátý den. Zatím toho podle svých slov mnoho nestačil, musí si totiž zařídit nový účet, telefon, bydlení. Co všechno už stihnul? A jaká byla první noc s partnerkou po 23 letech ve vězení?

Lidé ho zastavují na ulici, fotí se s ním, chtějí autogram. Jiřímu Kajínkovi ale pozornost nevadí, spíše naopak - ochotně rozdává podpisy i rozhovory. "Ty obavy, že to nezvládnu a bude to na mě strašnej tlak, jsem já neměl. Podle mě je to v pohodě," svěřil se omilostněný vězeň.

 

Kajínek promluvil také o negativních reakcích, které by mohl mezi lidmi vzbuzovat. "Za celou dobu jsem nezaznamenal žádný negativní poznatek. Lidi reagují velice dobře - v Praze i v Brně. Požádají mě o fotku, popřejou mi, řeknou, že mi fandili," vypočítal. V restauraci mu dokonce nabídli jídlo zdarma.

 

Při rozhovoru byl Kajínek zjevně v dobré náladě a ani na otázku, zda nikomu nevadí, že je vrah, nereagoval popuzeně. "Naopak ti lidi říkají, že vrah nejsem. Vy na máte samozřejmě právo, protože jsem stále odsouzený vrah, ale já se setkávám s tím, že mi říkají, že jsem nevinný," dodal.

 

Jiří Kajínek promluvil i o otřesných poměrech ve věznicích. Co všechno musel prožít a co chce změnit? Čtěte zde.

 

Řeč byla také o Kajínkově přítelkyni. Pohledná Magda ho znala ještě před odsouzením a celých 23 let na něj čekala. Propuštěný vězeň teď bydlí u ní v Brně, společně také zařizují většinu věcí. Kvůli povinnostem tak zatím neměl ani čas prohlédnout si brněnské památky.

 

 

"Neprocházeli jsme se, jen pracovali. Zařizoval jsem různé věci - účet, telefon," řekl Kajínek a nový mobil novinářům také ukázal. "Aby to všichni viděli, protože mluvili o tom, že jsem neschopnej se vyrovnat s technologiema. Tak snad to nebude tak hrozný," doufá. Nové oblečení si koupí o víkendu.

 

A jaká byla první noc se ženou po 23 letech za mřížemi? "Do toho nikomu nic není. Já se vás taky neptám na vaši první noc," uťal dotazy Kajínek, stále ale s úsměvem na rtech. "Romantika je pořád," svěřil se ještě.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TO VENKU: Jiří Kajínek bez servítek promluvil o první vytoužené noci s přítelkyní Magdou!

DRSNÉ DETAILY: Jaký byl Kajínkův sex za mřížemi? Jeho přítelkyně promluvila!

epa TN.cz