Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Publikováno 25. 5. 2017
nová celebrita

Kajínek vyrazil za partnerkou do Brna, roli celebrity si užívá

Zdroj: TV Nova

Propuštěný vrah Jiří Kajínek odjel z Prahy do Brna a teď žije u svojí partnerky. Všude ho pronásledují novináři a fanoušci, kteří se s ním fotí a žádají ho o podpisy. Kajínek tvrdí, že se jako celebrita cítí dobře, protože dvacet let seděl na samotce.

Jiří Kajínek přijel se svojí partnerkou k paneláku, kde je teď jeho nové bydliště. V bytě u brněnské psycholožky strávil noc a zůstane tady nejspíš i několik následujících dnů. Místní se už teď připravují na zástupy fanoušků.

 

Lidé se s ním fotí všude, kam se jen pohne. Na internetu ho hrdě vystavila i pizzerie, kam vyrazil na oběd. Dostal prý jídlo zdarma.

 

Fotí se s ním dokonce i malé děti a kolem jeho nového bydliště se už stahují mladiství, kteří viděli jeho fotografie na internetu.
Přitom Kajínek je usvědčený dvojnásobný vrah, kterého prezident propustil z milosrdenství. On sám potvrzuje, že jeho kriminální minulost nikomu nevadí. "Naopak mi říkají, že vrah nejsem," potvrdil Kajínek v rozhovoru.

 

Kajínek je po propuštění celebrita bez ohledu na to, že je odsouzeným vrahem. Ochotně poskytuje rozhovory, přijímá gratulace a novinářům půl hodiny lamentoval nad stavem vězeňství.

 

Prezident tvrdil, že Kajínek je v podmínce a nesmí páchat trestnou činnost, ale ve skutečnosti o jeho případném provinění na svobodě bude rozhodovat zase prezident.

 

 

"Plzeňský soud mě sleduje a pokud zjistí trestnou činnost, předá to prezidentovi a ten rozhodne, jestli mám jít znovu za mříže," vysvětlil Kajínek.

 

Ten zatím zůstává u svojí partnerky v Brně, kam zamíří v dalších dnech prozradit nechtěl.
 

tn.cz / TV Nova