Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.5. 2017 10:35
Milost pro Kajínka

Kajínek z vězení vyjde jako milionář! Jak si peníze vydělal?

Jiří Kajínek
Zdroj: Profimedia
Jiří Kajínek u soudu (archivní foto)

Už za několik dní se může Jiří Kajínek dostat na svobodu. I když to venku nebude mít lehké, jedna věc mu život usnadní - může si konečně užít vydělaných peněz. A těch rozhodně není málo!

Z nejznámějšího českého vězně je milionář! Ne že by práce za mřížemi tolik vynášela. Peníze vydělal díky tomu, že jeho příběh zaujal řadu tvůrců a následně i diváků. Jak zjistil deník Blesk, za film Kajínek dostal odsouzený muž tučný honorář.

 

"Přesnou částku, kterou obdržel, říct nemohu, jsem vázaný mlčenlivostí, ale jsou to peníze, které mu mohou pomoct, aby se zařadil v pohodě do společnosti. Pokud bude šetřivý, může být velice dobře zaopatřený na delší dobu," prozradil deníku režisér úspěšného snímku Petr Jákl.

 

 

Podle různých odhadů si Kajínek za film přišel asi na 1,5 milionu korun. Dalšího asi půl milionu mu vydělala kniha Můj život bez mříží, která vyšla před třemi lety. Desítky tisíc mu pak vynesly billboardy, na kterých propagoval Rádio Kiss se sloganem "Rádio na doživotí".

 

Reportáž o Jiřím Kajínkovi ze Střepin:

 

Kajínek tak hned po propuštění nebude muset shánět práci a bude si moct užívat svobody. Za mřížemi měl určitě dost času na přemýšlení, co s vydělanými penězi udělat.


ČTĚTE TAKÉ:

Tatiana Vilhelmová: Jsem šťastná, že hraji v Kajínkovi

TO JE SÍLA: Muž, který usvědčil Kajínka se vyjádřil k jeho propuštění! Z jeho vzkazu mrazí

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.5. | 08:40 maxfox
22
A to,jestli se mu dokáže prokázat že ty vraždy nespáchal,tak se stát ...
16.5. | 10:34 skeptikus
-9
jokercv ..kdyby se jednalo o policejní/soudní spiknutí, tak by byl Kakínek ...
22.5. | 13:43 Tomas Koky
0
Náhlasit nevhodný komentář
to je dobře ze de ven
19.5. | 23:26 pressmarli
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jednoduchý to pan Kajínek mít nebude, za ta desetiletí si zvykl na nesvobodu, na přísavné pijavice, kterých bude teď mít kolem sebe nepočítaně, připravený být nemůže. Tím hůř, že je finančně zabezpečený. Taková lákavá trofej na odstřel....
16.5. | 17:39 Jan Kotlej
9
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den vážení, peníze sice usnadní život,ale mládí se mu nikdy nevrátí,tady opravdu není co závidět a co jestli ty vraždy opravdu nespáchal. S pozdravem Jan Kotlej
16.5. | 11:59 jokercv
8
Náhlasit nevhodný komentář
kdyz pujde nekdo vrazdit tak zabije i posledniho co lezi na zemi ne ? proc ho strelil jen do ramene , zadele a do lopatky? jasne ze pro to aby prezil a mohl vypovidat..jinak by ten vrah musel bejt megahloupej a to Kajinek neni zeo...kajinka poslal za mrize prezivsi Pokos !!! jasny a pruhledne.
16.5. | 11:57 jokercv
3
Náhlasit nevhodný komentář
a kdyz by kajinka nekdo zabil tak je logicke ze by v tom mel nekdo prsty.ale kdo by chtel zabit kajinka? zase ty co jim je nepohodlny a to by zase ukazovali na policii.proto pokos prezil aby udal kajinka.pokose strelil z 20cm do zatku atd a ne do hlavy.aby mohl pak na vraha ukazat?
16.5. | 11:54 jokercv
2
Náhlasit nevhodný komentář
no ale zase kdyz by ho nekdo zavrazdil tak by se to znovu prosetrovalo a to by policejni orgat v te dobe zkorupovanej asi taky nechtel ne ? protoze by se zas hledal vrah kajinka a to taky neni dobre ne ? docela zamotane to je.proto je taky film o tom a podobne.
16.5. | 11:43 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
skeptikus Kupodivu mas někdy rozumné názory a je to poprvé co s tebou souhlasim.
16.5. | 10:59 Milan Brejcha
10
Náhlasit nevhodný komentář
Já bych mu doporučoval, aby šel dělat bachaře. Má nesmírně dlouhé zkušenosti a to je k nezaplacení. Jistě by si počínal lépe, než kterýkoliv vedoucí bachař !!!!!!!!
16.5. | 10:34 skeptikus
-9
Náhlasit nevhodný komentář
jokercv ..kdyby se jednalo o policejní/soudní spiknutí, tak by byl Kakínek dávno mrtvej. Jenže o nic takovýho nejde, ať už si kdo chce směšně spekuluje a vytváří nějaký trapný konstrukce. Prostě sprostej několikanásobnej vrah dostane prezidentskou milost. Neuvěřitelný..
16.5. | 10:07 jokercv
2
Náhlasit nevhodný komentář
prws x rokama a dnes.rozdil jak prase..rika pokazde neco jineho.tak to uz je jasny ze v necem lze prece.a duvod?
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme