Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 1. 2018
inspirace

Kam na dovolenou? Podívejte se na 10 nejlepších hotelů světa

Nejlepší hotely podle TripAdvisor
Zdroj: Tripadvisor
Nejlepší hotely podle TripAdvisor

Trip Advisor uveřejnil seznam nejlepších hotelů na světě dle žebříčku hodnocení cestovatelů pro rok 2018. V seznamu hotelů si navíc vyberou i ti, kteří si nemohou za dovolenou dovolit příliš utrácet. Podívejte se na deset nejlepších.

Viroth´s Hotel, Kambodža

 

Kambodža je známá tím, že zde ubytování není příliš drahé. V hotelu Viroth´s, který se umístil na prvním místě světového žebříčku, však nemusíte ustupovat žádným kompromisům.

 

Hotel nabízí 35 elegantních pokojů s veškerým luxusním vybavením, které si na své snové dovolené můžete přát. Včetně prostorné postele. Snídani si pak můžete vychutnat přímo u bazénu. To vše vás vyjde na 2 249 Kč na noc.

 

Podívejte se na fotky z nejhezčích hotelů světa:

140

GALERIE: Nejlepší hotely podle TripAdvisor

Zdroj: Tripadvisor

Nejlepší hotely podle TripAdvisor - Viroth's Hotel (Kambodža)

Hodnocení:

 

Tulemar Bungalows & Villas, Costa Rica

 

Resort, který se umístil na druhém místě, se rozkládá v Tulemarských zahradách s neskutečným výhledem na pobřeží Manuel Antonio. Budete mít exkluzivní přístup na pláž, která patří k hotelu a ke čtyřem bazénům.

 

K dispozici jsou také kuchyně, pokud budete mít chuť si sami uvařit. Mezi další výhody patří samozřejmě obrovské postele nebo Wi-Fi připojení zdarma. To vše vás vyjde zhruba na 5 000 Kč za noc.

 

Umaid Bhawan Palace Jodhpur, Indie

 

Třetí místo zaujímá jedna z největších soukromých residencí na světě, kde si budete připadat jako v nebi. Vše bylo postaveno pro královskou rodinu, takže se můžete těšit na prostorné pokoje, supermoderní vybavení a luxusní koupelny s kosmetikou značky Molton Brown.

 

Můžete si vychutnat nadstandardní kuchyni, využít dva bazény a wellness v Jiva Garden Spa, nemluvě o nespočtu dalších atrakcí, které se nachází v okolí hotelu. Noc v tomto ráji vás vyjde na 8 968 Kč.

 

 

Hanoi La Siesta Hotel & Spa, Vietnam

 

Čtvrté místo si právem vysloužil tento okouzlující hotel. Ten je známý především svým milým a ochotným personálem a nadstandardními službami.

 

Snídaně v podobě bohatého bufetu na vás udělají patřičný dojem, stejně jako pohodlné pokoje. Lákavá je i lokalita hotelu, odkud se dá dobře objevovat celá Hanoi. To vše na vás čeká za 2 191 Kč na noc.

 

Gili Lankanfushi, Maledivy

 

Pokud chcete v zimním období vyrazit někam za sluncem, Maledivy jsou jasná volba. Na pátém místě žebříčku se umístil jeden z nejluxusnějších/nejdražších hotelů světa. Ten se nachází právě v srdci tohoto ráje.

 

Křišťálově čisté moře lemují dokonale bílé písečné pláže. Pohled na laguny vám učaruje a nezklame vás ani okázalé ubytování. Samozřejmě nesmíme opomenout možnost využití širokého spektra wellness procedur a sportovních aktivit. Tenhle luxus si však nemůže dovolit každý. Vyjde vás totiž v přepočtu na 31 721 Kč za noc.

 

Hotel Belvedere, Itálie

 

Pokud se vám nechce cestovat příliš daleko a preferujete krásy Evropy. Tento italský hotel, který zaujímá šesté místo, vás rozhodně nezklame.

 

Je otevřen v letních měsících a dojem na vás udělá především jeho rustikální okolí. Můžete se také kochat výhledem na nedotčené zahrady a jezero. Pro ty, kteří si přejí více soukromí, jsou k dispozici i apartmány. Cenu za ubytování se však dozvíte až při tvoření rezervace.

 

 

The Nantucket Hotel & Resort, USA

 

Jen co by kamenem dohodil od pláže, restaurací a nákupní čtvrti se nachází hotel ze sedmé příčky žebříčku. Často jej navštěvují i lidé z města, kteří si chtějí oddechnout od každodenního ruchu.

 

Hotel nabízí i program pro děti, který mohou využít, zatímco si budete užívat vyhřívaných bazénu, fitness centra nebo lekcí jógy. A pokud vám i to bude málo, můžete přenocovat ve vinici Martha's Vineyard, která k hotelu patří. Cenu za pobyt se dozvíte také po vytvoření rezervace.

 

La Reserve Paris Hotel and Spa, Francie

 

Osmé místo zaujímá tenhle okouzlující hotel v srdci Paříže, který nabízí o trochu víc romantiky, než jste asi zvyklí.

 

Nachází se hned vedle největší nákupní čtvrti ve městě. A snadno se odtud dostanete ke všem turistickým atrakcím. Bohatý interiér navíc působí jako z filmu. Cena za noc činí 23 618 Kč.

 

Nayara Springs, Costa Rica

 

Luxusní vilky jsou zastrčené ve svěží tropické zeleni kostarického deštného pralesa. Resort je určen pouze pro dospělé návštěvníky.

 

Uklidňující prostředí s termálními prameny vás nadchne. Prameny vyhřívají privátní bazény, které nebudete chtít opustit, ale kdyby přeci jen, můžete navštívit jednu ze tří velmi dobře hodnocených restaurací, pavilon s jógou nebo salon s barem a pianem. Cena za noc v tomto ráji je 13 150 Kč.

 

Hanoi La Siesta Hotel Trendy, Vietnam

 

Pokud máte na dovolenou nízký rozpočet, potěší vás tento stylový hotel v centru Hanoie, který je desátým nejlepším podle žebříčku Trip Advisoru.

 

Ze srdce tradičního starého města můžete dobře objevovat celou Hanoi a potěší vás i cena za noc, která činí v přepočtu 1 672 Kč.

kik TN.cz
Reklama