Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.4. 2017 22:04
tipy po krajích prázdniny pro děti

Kam na letní tábor: Pestrá nabídka pro děti, tohle teď frčí! SEZNAM

Zdroj: TV Nova

Prázdniny se kvapem blíží a kapacity letních táborů pro děti se rychle plní. Nechte se inspirovat a vyberte pro svou ratolest ten nejlepší tábor plný zážitků, přinášíme velký přehled po krajích.

Jihočeský kraj

 

Na jihu Čech najdete letních táborů opravdu velké množství. Hlavním organizátorem je v tomto kraji sdružení Eldorádo z. s., které nabízí nejen tábory pro nejmenší, ale i různé tematické a pohybově zaměřené pobyty. V nabídce je taneční, airsoftový, cyklistický, sportovní, výtvarný, paintballový, dívčí akční nebo třeba modelingový tábor, odvážné děti si mohou vyzkoušet i 14denní tábor přežití. Bohatou letní táborovou nabídku připravilo pro děti i sdružení Děti bez hranic. Ratolesti mohou vyzkoušet záchranné mise, nebo podniknout cestu s Vinnetouem, Robinem Hoodem či Alenkou v říši divů. Kompletní nabídku táborů v Jihočeské kraji najdete zde.

 


 

Jihomoravský kraj

 

Archeologické prázdniny s Indiana Jonesem nebo mafiánský tábor, ale i tábor pro superhrdiny najdete v Jihomoravském kraji. Centrum tvořivosti nabízí i Cestu do pravěku, Robinsona, Knoflíkovou válku nebo filmové Ať žijí duchové! Vyzkoušet si děti mohou pětidenní florbalové soustředění či plavecké tábory. To a mnohem více najdete zde.

 

Pokračování na další stránce

 

lud TN.cz