Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 8. 2017
Mrazivá zpověď

Kamarád řekl, jak děda Zdeněk zemřel! Vnuci vše viděli

Zdroj: TV Nova

Příběh Zdeňka Sporera, který se staral o dva malé vnuky, dojal celé Česko. Důchodce se objevil v pořadu Akce nový domov, kde vyprávěl o smutném osudu. Teď se chlapci musí vypořádat s další ránou - milovaný dědeček o víkendu zemřel. Jejich opatrovník teď promluvil o Zdeňkově smrti.

Sedmdesátiletý Zdeněk Sporer z celého srdce miloval své vnuky a udělal by pro ně cokoliv. O Dominika a Daniela se musel starat poté, co je opustili oba rodiče. Teď chlapci přišli i o svého dědečka a přešli do opatrovnictví k jeho kamarádovi Zdeňkovi.

 

Ten teď pro televizi Nova promluvil o Sporerově smrti. Jeho vnukové bohužel vše viděli na vlastní oči! "Starší Dominik ho nemohl vzbudit, tak šel pro souseda a ten zavoval policii a záchranku a děda už byl mrtvý," popsal opatrovník.

 

Jak přesně Zdeněk zemřel i to, co teď bude s Dominikem a Danielem, se dočtete na Nova.cz. Milovaný dědeček chlapce opustil v neděli odpoledne, pohřeb zřejmě bude mít na starost jeho sestra. Termín ale zatím nezná.

 

 

Zdeněk Sporer se s tíživým osudem svěřil v reality show televize Nova Akce nový domov. Na výchovu vnuků a chod domácnosti dával děda všechny své peníze, a tak už mu nezbývalo na zvelebení bytu, o které se postarala Tereza Pergnerová a její tým "andělů".

 

Podívejte se na upoutávku na Akci nový domov:

 

epa TN.cz

Diskuze

17.8. | 19:07 brta
3
Náhlasit nevhodný komentář
ano přesně tak klobouk dolu.....a naopak otec chlapcu by se měl stydět a doufam že se mu to vrati že nechal chlapce napospas.........je to zmetek
8.8. | 21:06 marty2702
71
Náhlasit nevhodný komentář
Moc hodný člověk to byl je my to moc líto ale smekám před ním čím si musel projít ale moc hezky se o ty kluky postaral škoda že tu nemohl byt déle takových lidí je moc velká škoda at se má tam nahoře dobře
8.8. | 19:04 Jaromír Pokorný
129
Náhlasit nevhodný komentář
Před takovým člověkem hluboce se uklonit a smeknout.
8.8. | 18:10 Miloš Tichý
142
Náhlasit nevhodný komentář
Budiž mu země lehká,a budiž mu sláva za to, co pro vnuky udělal.