Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.11. 2017 20:53
brutální napadení

"Kamarádi" měli nasadit muži oprátku a mlátit ho! Policie mlčí

Zdroj: TV Nova

Pořádně se "vybarvila" čtveřice mužů, kteří měli svého známého o víkendu v Uherském Hradišti přemoci, spoutat a na krk mu nasadit oprátku. A to všechno byl teprve začátek.

Útočníci totiž poté údajně mladíka odvlekli do sklepa. "Tam mu ruce přivázali nad hlavou k velkým hřebům," píše Slovácký deník s odkazem na nejmenovaný zdroj. Policisté totiž odmítají k případu poskytnout jakékoli detaily.

 

Zatímco obět klečela u stěny a dusila se na oprátce, její "kamarádi" se měli ozbrojit kabelem a pálkou a bezbranného nebožáka se jali mlátit. Údajně tak chtěli získat peníze na drogy.

 

"Pustili ho asi po pěti nebo šesti hodinách s výhrůžkami, že nemá nic říkat policii, jinak že se něco stane jeho přítelkyni a že mu zabijí rodinu,“ uvedl zdroj deníku.

 

Když se zraněný mladík dostal domů, zjistil, že má vykradený byt. Pak vše oznámil na policii. Kriminalisté na místě činu strávili mnoho hodin - od sobotního večera až do nedělního poledne.

Mladík odmítl zůstat v nemocnici, domů odešel na revers. Podle zdroje má po těle řadu podlitin, lékaři se prý nejvíce obávali toho, že zlámaná žebra mladíkovi propíchnou orgány.


Zatím není jasné, jak vysoké tresty čtveřici mužů hrozí, z čeho přesně jsou obvinění a zda skončí ve vazbě. "Zadrženo bylo několik osob, nicméně vyšetřování je na samém počátku, v tuto chvíli nebudeme zveřejňovat žádné další informace," uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš.

pez TN.cz
Reklama