Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 1. 2018
Tereza H.

Známá pašeračky Terezy: O focení pro muslimy, erotice i potratu

Češka zadržená v Pákistánu když fotila s kamarádkou Simonou
Zdroj: facebook

Kamarádka pašeračky Terezy promluvila pro Blesk o jejich společné kariéře v erotických službách a cestách do zahraničí.

"S Terkou se známe čtyři roky. Známe se přes kamaráda. Staly se z nás kamarádky," popsala Simona s tím, že má Terka dobré srdce a nečekala, že ji s drogami v Pákistánu zadrží. "Zarazilo mě to," dodala pro Blesk.

 

Mladé kamarádky rychle spojila práce. "Začalo to focením," popsala Simona a poté přiznala kariéru v erotických službách. "Erotické masáže a služby. Je to pravda, dělala jsem tady takovou práci. Už se k ní ale nechci vracet a chci se trošku nějakým způsobem propagovat, když už o mě vznikla taková média," dodala.

 

O zatčení kamarádky se dozvěděla ze zpráv. "Je v tom Pákistánu, co jsme takhle četla a viděla v televizi. Myslím si, že už ani nebude pokračovat, když se jí stala taková situace," dodala.

 

 

Simona popsala poslední hovor s Terezou: "Měla jsem ji vyzvedávat na letišti, dojet pro ni s mým známým taxikářem."

 

Neváhala ani potvrdit, že její kamarádka opravdu byla na potratu. S kým Tereza dítě čekala, Simona údajně neví. "Nevím, jestli to bylo s tím Pákistáncem, nebo nějakým jiným přítelem."

 

"Vím, že když jsem byla ve Švýcarsku, tak ona byla v Pákistánu," řekla. Kolikrát Tereza byla v Pákistánu, Simona netuší.  "Tvrdila mi, že tam létá  kvůli focení. Byly jsme spolu fotit na více místech po Evropě, jak říkám, vůbec jsem nečekala, že se stane něco takového," prozradila.

 

"Měla jsem ji ráda, ale teď už mám trochu jiný názor," přiznala. Simona má také zkušenosti s prací v Pákistánu. "Byla jsem tam jednou, asi tři týdny před Terezou. Ale jen za účelem focení. Já se vrátila naprosto v pořádku a jsem zaražená z toho, co se stalo," dodala Simona.

 

 

Simona v Pákistánu pouze fotila: "Spodní prádlo. A v těch jejich hábitech, v jejich pákistánském oblečení. Nahaté ne, je to arabská země. "Já jsem dostala dvě stě tisíc korun," řekla o finanční odměně.


Simonu zarazilo, jak se Tereza po zatčení chovala. "Její reakce mi nepřišla normální. Pokud někomu hrozí doživotí, nebo trest smrti. Asi žádný člověk by se takto neusmíval," dodala.

 

Na reakci zadržené Češky se můžete podívat tady:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚSIVÉ: Známá spisovatelka v sobě dobrovolně nosila mrtvé dítě! Důvod vás zarazí

FOTO: Policie hledá dívku, která má mít u sebe drogy! Veřejnost však na ní zaujalo něco úplně jiného

ham TN.cz
Reklama