Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Aktualizováno 8.11. 2017 21:36
řidič usnul

Kamion vjel do zahrádkářské kolonie. Srovnal se zemí chatu

Zdroj: TV Nova

Kamion dnes brzy ráno v Ostravě prorazil svodidla, z dálnice sjel do zahrádek a zničil chatku. Řidič skončil v nemocnici. Nehoda zkomplikovala dopravu na několik hodin.

Nehoda se stala krátce po sedmé hodině na dálnici ve směru z Frýdku-Místku na Ostravu. Kamion prorazil svodidla, sjel z náspu do zahrádkářské kolonie, porazil několik stromů a srovnal se zemí jednu zahradní chatu.

 

"U 25 letého řidiče byla provedena dechová zkouška, ta vyšla negativně," uvedla mluvčí ostravské policie Lenka Sikorová a dodala, že řidič za volantem pravděpodobně usnul.

 

Mladý řidič si při nehodě narazil hrudník, jinak ale z nehody vyvázl bez zranění, přesto ho záchranáři převezli na vyšetření do nemocnice.

 

Kamion nejspíš poputuje do šrotu, jeho majitel odhadl škodu předběžně na jeden a půl milionu korun. Z nádrží kamionu uniklo do zahrady 800 litrů nafty.

 

 

Na čtyřproudé silnici se okamžitě kvůli havárii začaly tvořit kolony. Dopravní komplikace ale zřejmě jen tak neskončí. Kamion čeká na odtažení. Podle informací TV Nova se zatím nedaří sehnat firmu, která má k tomu potřebnou techniku.

kik, Lucie Cochlarová TN.cz
Reklama