Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.7. 2017 18:50
Dopravní komplikace

Kamion vzplál pod mostem, MHD v části Prahy nejela přes 4 hodiny

Zdroj: TV Nova

Dopravu na jihovýchodě Prahy na několik hodin zkomplikoval ve středu před polednem kamion, který uvízl pod železničním podjezdem na Zahradním městě. Nákladní auto navíc začalo hořet.

Městská hromadná doprava mezi Hostivaří, Zahradním Městem a zbytkem Prahy byla přerušená podle stránek dopravního podniku déle než čtyři hodiny, provoz se totiž podařilo obnovit až po půl čtvrté odpoledne.
 

Kamion uvízl pod viaduktem na rozhraní Švehlovy a Průběžné ulice přibližně 45 minut před polednem. Krátce nato navíc začal hořet, s největší pravděpodobností od tramvajových trolejí, které tudy vedou.


16

GALERIE: Kamion vjel pod viadukt ve Švehlově ulici

Zdroj: HZS Praha

Kamion vjel pod viadukt ve Švehlově ulici - 1

Hodnocení:
Policisté proto museli začít odklánět dopravu, uvízlý kamion navíc výrazně zkomplikoval i provoz městské hromadné dopravy. Podle stránek dopravního podniku nejely tramvajové linky 22 a 26 a autobusy číslo 138, 175, 177 a 195.


Dopravu provizorně zajišťovaly náhradní autobusy.Dnes už je to v Praze druhý požár  kamionu, ten první vypukl brzy ráno na Jižní spojce nedaleko sjezdu na Spořilov. Tady nákladní auto zachvátily plameny krátce poté, co se převrátilo na bok.

pez TN.cz