Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.2. 2018 16:13
smutný konec pátrání

Karolínu (14) našli mrtvou! Zmizela cestou do školy, byla zastřelena

Karolínu našli mrtvou
Zdroj: facebook, Profimedia.cz
Karolínu (14) našli mrtvou. Měla střelná poranění.

Pátrání po studentce Karolíně (14), která zmizela ve středu cestou do školy, má tragický konec. Dívku našla policie mrtvou blízko sídliště v Popradu. Podle vyšetřovatelů měla střelná poranění, vše nasvědčuje tomu, že spáchala sebevraždu.

Po čtrnáctileté dívce pátraly desítky policistů i hasičů. Ve středu odešla do školy, domů už se ale nevrátila a rodina se tak začala bát o její život.

 

Vyšetřovatelům se podařilo vypátrat nejprve její telefon v blízkosti popradského sídliště, po dívce však nebyly ani stopy. Vyšetřovatelé ji našli až v pátek, pátrání bohužel neskončilo šťastně. "Karolína se našla mrtvá. Mladistvá měla na těle střelné poranění," sdělila slovenská policie.

 

 

Vyšetřovatelé zatím pracují s verzí, že se dívka zastřelila. Zbraň patřila jejímu otci, držel ji legálně. "První indicie směřují k sebevraždě. Respektujte postup vyšetřování a vyvarujte se zbytečným spekulacím," dodala policie.

 

Tělo dívky leželo pohozené v porostu za sídlištěm v Popradu. Rodiče si nedokážou vysvětlit, co se stalo. Už dříve prohlásili, že děvče bylo bezproblémové dítě.

lud TN.cz
Reklama