Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.5. 2017 14:29
holky pod zámkem

Katku donutili dát syna k adopci! V den porodu si pro ni přišla policie

Zdroj: TV Nova

Katka byla zvyklá krást už odmalička a dělalo jí to radost. Když ale navíc začala fetovat, dostala se do kolotoče, ze kterého nebylo úniku. Policie si pro ni došla přímo do porodnice.

Ve středu večer můžete sledovat další díl dokumentární série Holky pod zámkem. Diváci poznají další silné osudy žen, které si odpykávají tresty v ženských věznicích. Jedním z nich je i příběh šestadvacetileté Katky, která si odpykává 45 měsíců za majetkovou trestnou činnost.

 

Katku učil krást její tatínek a byla pyšná na to, jak je v tom dobrá. Co potřebovala, to si ukradla. Ve 12 letech ukradla prvních 80 tisíc, a i když nic nepotřebovala, tak kradla pro potěšení. Katka má 4 děti, dvě z nich však dala k adopci.

 

"Nejhorší je pocit, když se mě někdo zeptá, kolik mám dětí. Nevím, co mám říct. Jestli mám říct čtyři? Nebo říct, že jsem dala dvě děti k adopci. Teď budou mít narozeniny, tak na to myslím. Jak asi vypadají a jak se mají," svěřila se Katka.

 

 

Do porodnice ale Katka nešla s tím, že dá svoje dítě k adopci. "V den, kdy jsem porodila, přišli do porodnice policajti a dali mi zatykač, že půjdu sedět. Tak jsem toho malého musela dát do adopce, protože jsem věděla, že půjdu sedět a věděla jsem, v jaké jsem situaci. Neměla jsem, jak to jinak udělat," vypráví svůj příběh Katka.

 

O její další dvě děti se stará Katky maminka. Dcera dlouho nevěděla, že je maminka ve vězení. Všichni jí tvrdili, že je maminka v Irsku a pracuje tam. Katka jí i z věznice volala a tvrdila, že pracuje v Irsku. Po poradě s psychology se však rodina rozhodla, že jí řeknou pravdu a holčička ji nyní ve věznici navštěvuje.

 

Další díl dokumentární série Holky pod zámkem sledujte už ve středu ve 21:35 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Slušňačka Amanda Bynes skončila ve vězení
Jan Hřebejk: Ve vězení jsem byl. Ale jen s kamerou

mom TN.cz