Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.4. 2017 07:02
spolek šalamoun hájí

Kauza KRAMNÝ: Těchto pět věcí nesedí, tvrdí kritici rozsudku!

Petr Kramný u ostravského krajského soudu - 7
Zdroj: Profimedia
Petr Kramný u ostravského krajského soudu

Petr Kramný se už zřejmě z vězení na svobodu jen tak nepodívá. Nejvyšší soud zamítl jeho dovolání, jednu z posledních možností, jak zvrátit trest 28 let vězení. Někteří lidé ale v jeho nevinu stále věří - například Spolek Šalamoun. Na Facebooku jeho člen zveřejnil seznam bodů, kde údajně Nejvyšší soud hrubě selhal.

Petru Kramnému se stále více zužují možnosti, jak napadnout a zvrátit pravomocný rozsudek, který ho za vraždu manželky a dcery poslal na 28 let do vězení. Poslední nepříznivou zprávou pro něj bylo zamítavé rozhodnutí Nejvyššího soudu, který odmítl jeho dovolání.

 

Kramnému zbývá v české justičním systému (kromě prezidentské milosti) už jen jediná možnost - ústavní stížnost proti rozsudku. Obhájkyně Kramného už ji sepisuje a do dvou měsíců ji hodlá podat.

 

 

Na své straně má Petr Kramný také Spolek Šalamoun, který se zabývá ověřováním a dohledem nad spornými případy u českých soudů. Jedním z aktivních členů Spolku Šalamoun je Václav Peričevič. Ten ve svém facebookovém příspěvku shrnul body, které jsou podle něj kontroverzní a byl podle nich odsouzen nevinný. "Případ Petra Kramného není žádný justiční omyl, je to zcela úmyslný justiční zločin, kde jsme svědky úmyslné a zcela cílené deformace důkazů, úskoků a nehorázných lží," tvrdí Václav Peričevič ze Spolku Šalamoun.

 

Co v kauze Petra Kramného kritizuje Spolek Šalamoun (pokračujte na další stranu):

 

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

21.4. | 07:42 Jusa123
18
To jen Rejže a šalamouni zkouší dělat bu bu a čekají co zabere.Zatím se jim ...
21.4. | 10:46 novus
-21
Zdamlovka, tak je to spravne..Janicka ma zase orgasmus..Salamouny nemusim, ale ...
4.7. | 20:59 Dal
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa123 řekla: Neviděla jsem aby někomu zemřela žena i dítě a on místo aby truchlil ji obviňoval a vykládal věci které ho usvědčili. --- Jak jsi ho mohla vidět? On nemluvil soukromně, ale veřejně. TV NOVA VYUŽILA, ŽE BYL bez peněz a dala mu 20.000 Kč. To nemohl plánovat.
4.7. | 20:46 Dal
1
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem měl od začátku podezření, že je to zcela úmyslný justiční zločin. V Ostravě mají velmi malou objasněnost a tak jednoduše křivě obvinují lidí a doufají, že budou mít hloupého advokáta (loosera/prohrávače) a nevyhrabou se z toho.
23.4. | 15:00 tirpits
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa : Jak se ti Šalamouni pustí do tebe ,tak to budou mít opravdu prachu dost . Jak jseš na tom s prachama ?
23.4. | 09:47 novus
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa, kdyby to ministr udelal a pokazde propoustel...no, treba takovyho Dbalyho nebo Janouska, to by tobe nevadilo, ze? VZdyt nikoho nezabili, a "vsici kradnu"....JUsa, pokud se chces mit jak prase v zite, tak musis byt Sfine!! To ty nevis? Prestoze zijes v CEsku?
23.4. | 09:39 Jusa123
11
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím že si nikdo nevezme na triko aby pustil vraha své rodiny na svobodu.Kdyby ano tak to bude teprve úmyslný omyl,ale ne justiční,bude to ÚMYSLNÝ OMYL.Pak se bude vraždit bez obavy z potrestání a šalamouni budou mít práce a prachů dost!!!
23.4. | 09:29 Jusa123
11
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby to ministr udělal a vždy šal.vyhověl nač by pak byly soudy,mohl by o všem rozhodovat sám.Pak by jsme se měli jak prasata v žitě a padali by nám pečení holubi do huby,protože by bylo prachů nadbytek.
23.4. | 09:24 Jusa123
11
Náhlasit nevhodný komentář
Udělat s kauzou co největší rozruch je jen taktika šal. a myslí si že to TŘEBA někde to vyjde.Je plno jejich článků,v TV a dokonce ukecali poslankyni(poslanec by je poslal někam).Šal. cítí šanci a myslí si že ministr zasáhne a pustí ho.
23.4. | 08:56 novus
-11
Náhlasit nevhodný komentář
I v PAlermu si stim umeli poradit, proc byne v Praze nebo Ostrave?
23.4. | 08:55 novus
-10
Náhlasit nevhodný komentář
NO prave JUsa, to se i Salamouni muzou pretrhnout tak proti mafii sanci mit nebudou..Presne jak pises ve 21.13..Prece kvuli bezvyznamnemu Kramnemu "Nezahodi " sve profese..SRanda stebou je , holka..Proto je potreba abyse podobnymi justicnimy zlociny zacal zajimat i parlament.
23.4. | 08:51 novus
-10
Náhlasit nevhodný komentář
sepsani knihy..proto vse zaznamenaval do zapisniku i pocitace.No,chudak jako Kramny asi nebude, tak se necham prekvapit jak vse skonci.Co kdyby obhajoba zacala tvrdit ze P.K vrazdit nechtel, pouze se pripravoval napsat detektivku a ze u simulace "Vrazdy" zemreli, je cira, ikdyz smutna ...