Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.4. 2017 16:02
Krásky z Robinsona

Kdo je má hezčí? Silikonová Petra, nebo přírodní Nika? Hlasujte!

Petra a Nika
Zdroj: facebook
Obě ženy mají své přednosti - Nika vlevo, Petra vpravo

Místo toho, aby jako poslední ženy v Robinsonovi držely spolu, se Petra s Nikou nemohly vystát. Předmětem sporu byly také zbraně, které obě používaly - Petra se pyšnila úžasným tělem, Nika zase o všechny pečovala.

Anketa

Která Robinsonka má hezčí poprsí?

Hlasovalo 3813 lidí.
Petra a Nika spolu soupeří snad od začátku soutěže. Jejich vztah se ještě více vyhrotil poté, co se sloučily kmeny Callao a Tabon a vznikl jediný tým Mayon. V něm zůstaly Petra s Nikou jako jediné ženy, což vyvolalo další spory.

 

Niku rozčilovalo, jak se playmate Petra někdy chovala. Často si stěžovala, byla lítostivá a vyžadovala pozornost. O playmate dokonce Nika prohlásila, že hloupějšího člověka v životě nepotkala. Petře se zase nelíbilo, že si Nikola všechny muže v kmeni omotala kolem prstu, a připadalo jí, že ochotu jen hraje.

 

Na Ostrově se také často řešila Petřina prsa. Playmate se na dlouhý pobyt vybavila několika plavkami, které často odhalovaly víc, než měly. I sama Petra svoje přednosti komentovala, zvlášť po souboji v bahně, kde jí podprsenka sklouzla.

 

 

 

A zatímco silikonů, za které Petra pořádně zaplatila, si všimnete na první pohled, Nika svoje ženské zbraně na Ostrově trochu skrývala. Přestože pracuje jako vizážistka, je spíše přírodní kráska. Po návratu ale ukázala, že ani její výstřih rozhodně není prázdný.


Která ze slečen se pyšní krásnějším poprsím? Hlasujte v anketě, nebo na Facebooku.

 

Dobrodružnou show Robinsonův ostrov sledujte vždy v pondělí a ve středu večer na Nově! Poslední díly si můžete pustit na NovaPlus. Všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:
JEN PRO SILNÉ ŽALUDKY: Detailní záběry improvizované operace Davidovy cizopasníky prolezlé nohy. VIDEO

epa TN.cz