Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.5. 2017 09:36
ANKETA Jakub, Marek, Martin

Kdo vyhraje balík? Rozhodne se dnes! Takhle Robinsoni bojovali

Finálová trojka
Zdroj: Nova.cz
Kdo se stane prvním českým Robinsonem?

Kdo se stane prvním českým Robinsonem? Už dnes večer se rozhodne, který z trojice soutěžících získá sympatie poroty a také šek na 2,5 milionu korun. Připomeňte si cestu každého z nich soutěží.

Jakub, Martin, Marek. Tahle trojice si to rozdá ve finále dobrodružné show Robinsonův ostrov. Už dnes večer porota rozhodne, kdo se stane prvním českým Robinsonem a získá pohádkovou výhru. Nebude to ale lehký výběr!


Jakub

Jakuba přivedla do Robinsona hádka s manželkou. Jejich vztah skřípal už dlouho a když se znovu pohádali, rozhodl se Kuba přihlásit do reality show. Na Ostrově nejdříve patřil do kmene Callao, příliš se ale neprojevoval.

 

Anketa

Kdo podle vás vyhraje soutěž Robinsonův ostrov?

Hlasovalo 482 lidí.
Po několika dílech si mohl Tabon vybrat jednoho člověka z Callao a jednoho jim naopak dát. A vybral si právě Jakuba, do Callao naopak putovala Petra. Jakub se tak přesunul do Tabonu, za který téměř okamžitě soutěžil v individuální hře o imunitu. Tehdy na sebe upozornil taktickým tahem - po výhře se rozhodl, že si vezme hamburger jen pro sebe a ne celý kmen.

 

I přes tuhle zradu to ale dotáhl do sloučení obou kmenů v jeden Mayon. Tam byl spolu s Radovanem zvolen za největšího lháře a terč na zádech měl častěji, než kdo jiný. Misky vah v jeho neprospěch nakonec naklonil vzkaz od manželky, který ho měl naopak povzbudit.

 

 

Jakubova žena Mája totiž poslala jen zvukovou nahrávku, mluvila navíc neosobně a neřekla mu to vysněné "miluju tě", co tak potřeboval slyšet. Kuba byl najednou nervózní a bylo s ním k nevydržení. Na poslední kmenové radě ho proto soutěžící vyloučili, on se ale dokázal z Ostrova vyloučení vrátit.

 

Jakub Čejpa pracuje jako finanční poradce, dříve byl u hradní stáže, je také bývalým výsadkářem. Je mu 32 let, je z Hradce Králové. Přestože šel do soutěže proto, aby zlepšil své manželství, teď se rozvádí.

 

 

Martin

Martinovi patří titul největšího vtipálka v soutěži. Snad každou situaci dokáže otočit v žert, to se mu ale může vymstít. Někdy totiž i vážné odpovědi z jeho úst zní jako vtip. Snad nikdy nevyhrál žádnou soutěž o imunitu. Byl "nejlepší z holek", jak rád říkal.

 

Od začátku soutěže ale patřil v Callau k oblíbeným hráčům a vypadalo to, že vychází snad s každým. Nejinak tomu bylo i v Mayonu, kde často vymýšlel rozptýlení pro ostatní. I přesto byl ale několikrát v soutěži málem vyloučen.

 

Martin Vévoda pracuje jako kreativec pro známou českou značku. Je mu 24 let, bydlí v Praze. Ani jemu vztah nevydržel - a to přesto, že přítelkyni z Ostrova poslal dojemný a zamilovaný vzkaz. Na Nova.cz uvádí zákulisní pořad Jak to vidí Robinsoni.

 

 

Marek

Marek měl taktiku naplánovanou do posledního detailu. Před odletem na Ostrov zhlédnul všechny díly americké verze Robinsona a dostat se do podobné show byl od dětství jeho sen. V Tabonu patřil k nejsilnějším hráčům, to platilo i v Mayonu, kde vlastně o imunitu bojoval jen s Davidem.

 

Ostatní soutěžící si nejdříve vůbec neuvědomovali, že jimi Marek manipuluje a využívá je ve svůj prospěch. I přesto, že většinu z nich zradil, označili ho za člověka, kterému na Ostrově nejvíce důvěřují. Od té doby si začali ostatní hráči jeho taktiky více všímat.

 

Znovu na sebe upozornil tím, že moderátorovi přiznal, jak mu policistka Tereza prozradila všechno o Ostrově vyloučení. Jejím mlčením byl totiž podmíněn její návrat na hlavní Ostrov. Ostatním soutěžícím pak Marek situaci vysvětlil tak, že mu byl Terezin konec jasný a nechtěl potopit také sebe. I tohle mu všichni jako zázrakem odkývali.

 

 

Přes všechno, co jim provedl, nakonec trojice posledních Robinsonů zvolila právě Marka jako toho, kdo půjde do finále přímo - bez účasti v poslední soutěži. A to se alespoň jednomu z nich vymstilo. Z kola ven musel David, který by Marka s pochroumanou rukou určitě porazil.

 

Marek Orlík studuje marketing, je mu 23 let a pochází z Opavy. Sám o sobě říká, že má skvělé přesvědčovací schopnosti, které se naučil při práci v kasinu. Miluje psy, má doma čivavu a křížence kokršpaněla se zlatým retrívrem.

 

Kdo dnes večer zvítězí? Sledujte Robinsonův ostrov ve 21:35 na Nově! Na poslední díly se můžete podívat na NovaPlus, všechny epizody najdete na VOYO.

epa TN.cz