Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 4. 2018
FOTO UVNITŘ Co se jí stalo?

Kila navíc a retro outfit: Zemanova dcera změnila image! Líbí se vám?

Kateřina Zemanová - prosinec 2012
Zdroj: Profimedia
Takhle už Kate Zemanová nevypadá

Fanoušky Miloše Zemana zaskočila radikální změna vizáže jeho dcery. Kateřina totiž vyměnila slušivé kostýmky za džíny do pasu a oranžový svetr. Oblečení prezidentově dceři přidalo několik kilo.

Anketa

Co říkáte nové vizáži Kateřiny Zemanové?

Hlasovalo 1859 lidí.
"‪Překvapení pro pana prezidenta. Na Slovensko, do Štrbského Plesa, dorazila jeho dcera Kačenka," informoval na facebooku mluvčí prezidentské kanceláře Jiří Ovčáček. Dívka na přiložené fotce ale snad ani jako Kateřina Zemanová nevypadá.

 

Prezidentova dcera totiž pro překvapivou návštěvu nezvolila obvyklé šaty či kostýmek, ale outfit jako vystřižený z 90. let. Na fotce pózuje v tmavých džínách do pasu a tmavě oranžovém pleteném svetru, který má do kalhot zastrčený.

 

19

GALERIE: Kateřina Zemanová

Zdroj: facebook, Jiří Ovčáček

Miloš Zeman s Kateřinou Zemanovou

Hodnocení:

 

Svoji "image" doplnila batikovaným šátkem, který si dvakrát uvázala kolem krku, a vše dokreslila zlatými šperky. Navíc to vypadá, že Kateřina přibrala několik kilo - těžko říct, jestli to dělá jen otřesné oblečení, nebo to tak opravdu je.

 

 

Před necelým měsícem přitom prezidentova "Kačenka" zazážila na otcově druhé inauguraci. Zvolila volnější šaty hořčičné barvy a černé kozačky s květinovým vzorem, který ladil s malou smaragdovou kabelkou. I známí stylisté se tehdy shodli, že Kateřině to opravdu slušelo.

epa TN.cz
Reklama