Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.1. 2018 14:26
Dívčí kapela

Kim pošle na olympiádu trumf: Svoje severokorejské Spice Girls

Zdroj: TV Nova

Zimní olympiáda v Jižní Koreji se kvapem blíží. A protože na hry poputuje i delegace z KLDR, hodlá toho diktátor Kim Čong-un naplno využít. A proto na jih pošle i svoje "Spice Girls".

Jde o dívčí kapelu Moranbong Band, jejíž členky Kim Čong-un vlastnoručně vybral a kterým se přezdívá právě severokorejské Spice Girls.


Do Soulu tak na obhlídkuu terénu a potenciálních míst, kde by mohl girlband v průběhu zimní olympiády koncertovat, tak v neděli dorazila kromě zasmušilých pánů v oblecích i rozesmátá tmavovláska Hjon Song-wol. Jde o frontmanku zmíněné kapely.


Členky ansámblu jsou pochopitelně krásné, při zpívání se vlní a krátké sukně lahodí očím mužského publika. Zatímco na Západě jsou všechny tyto atributy pro dívčí kapely v podstatě nezbytné, v Severní Koreji je kapela už několik let senzací.A to i díky tomu, že její hudba je opravdu taneční a "západní", ač texty zůstávají výchovné a plné propagandy. Koneckonců by opravdové Spice Girls těžko prorazily s písněmi jako Pojďme studovat, Óda na mou otčinu nebo Moje vlast je nejlepší.


pez TN.cz
Reklama