Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.8. 2017 22:46
světová hrozba

KLDR má jadernou bombu, tvrdí rozvědka! Trump hrozí odvetou

Donald Trump - atomové zbraně
Zdroj: Thinkstockphotos, Profimedia.cz
Ilustrační foto

Pokud bude Severní Korea nadále vyhrožovat USA, narazí na ohnivou zlobu, jakou svět neviděl. V úterý to prohlásil americký prezident Donald Trump. Reagoval tak na tvrzení armádní rozvědky KLDR, že země vyvinula miniaturizovanou jadernou hlavici, kterou může být vyzbrojena balistická střela.

Americký prezident Donald Trump se do KLDR opřel na tiskové konferenci v Bedminsteru v New Jersey. Severní Korea totiž podle všeho dokončila vývoj miniaturních jaderných hlavic, kterými může vyzbrojit své současné balistické střely, informuje deník The Washington Post s odkazem na zprávu analytiků amerických zpravodajských služeb.

 

"Zpravodajská komunita odhaduje, že Severní Korea vyvinula jaderné zbraně pro balistické střely, a to včetně mezikontinentálních balistických raket,“ cituje deník vojenskou kontrarozvědku DIA.

 

 

Analytici odhadují, že Kim Čong-un má k dispozici až šest desítek jaderných hlavic, není ale jasné, jestli je úspěšně vyzkoušel. Od roku 2006 KLDR uskutečnila pět jaderných testů, poslední loni v září.

 

Donald Trump bere hrozbu velmi vážně, KLDR podle něj ohrožuje Spojené státy. Pokud země bude nadále vyhrožovat, pocítí oheň a zlobu, jakou svět neviděl, hrozí odvetou prezident.

 

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.8. | 22:50 Vojta Také
13
Jak malí kluci. Jako by nestačil průser s migranty.
9.8. | 07:02 bogorovnyj
-1
Jestli zaútočí na Guam, chce to pořádně ostrou odvetu. Vyhladit to komoušský ...
14.8. | 10:46 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi - Držko sám asi nevíš co je celní unie když si myslíš že kvůli tomu zkrachují automobilky. Tak tu nepřekrucuj. Dokázal jsem ti, že se matroš dováží ze států, který není v celní unii a žádný vliv to nemá. papa
12.8. | 14:25 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Drzko, uz ti dal nekdo nekdy palec nahoru?? Vypada to ze tady jsou sami primitivove a jen jeden Genius s "ne-Radem bileho lva"! Jsi opravdu vyjimecnej kousek!
10.8. | 07:42 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
9.8. | 23:43 truthwillprevail: Ruskej švábe, už se nemůžu dočkat. Nevím, co jsi špatně pochopil, když jsem napsal celní unie. Vůbec jsi totiž netušil, co to ta celní unie je a pak jsi začal, jak je tvým zvykem, kopírovat z wikipedie, primitivní čůůůůůůůůůráku
10.8. | 07:41 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
9.8. | 23:39 truthwillprevail: Ruskej švábe, máš na mysli tu diskuzi, kde jsi se dokonale ztrapnil, kde jsi mimochodem také tvrdil, že se obchodní zboží vyclívalo na hranicích, primitivní řůůůůůůůůůůůůráku?
10.8. | 07:39 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
9.8. | 23:29 novus: Plesnivá smradlavá držko Trósilova, pokud mi dávají palce dolů primitivové jako ty, je to pro mě veliké vyznamenání, něco jako Řád Bílého lva
9.8. | 23:43 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
novus -Později najdu tu debatu jak jsem držku dostal jak malého kluka. Tvrdil že když vystoupíme z EU tak zkrachují automobilky, poukazoval na celní unii která to měla všechno zapříčinit.Když jsem držku špatně pochopil,začal se bránit tím že nevím co je celní unie,ale on sám přestřelil a ztrapnil se
9.8. | 23:39 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi - držko dobře víš, že si šlápl vedle. Styděl ses tak, že si nevěděl co máš psát. Od té doby už nepíšeš o nezaměstnanosti 20%, a o krachu automobilek, protože ta tvoje celní unie nemá na to žádný vliv. Tak tady nekecej.
9.8. | 23:29 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Drzko, to, kdo koho ztrapnil ponech laskave na ctenem publiku...Mel byti stacit pohled na pocty palecku ktere si stejne davas sam..Obcas prinutis rodinu ale to je tak vse..Omlouva te ze zato nemuzes..Nech si vysetrit hlavu! Ty sni musis neco mit!
9.8. | 22:47 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
9.8. | 21:14 truthwillprevail: Ruskej švábe, vidím, že dělat ze sebe čůůůůůůůůůůůůůůráka je opravdu tvůj velkej koníček
9.8. | 22:46 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
9.8. | 21:03 truthwillprevail: Ruskej švábe, pokud si dobře pamatuju, takjsi se svejma neznalostmi ztrapnil, jako již po několikáté, akorát ty, primitivní čůůůůůůůůráku