Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.6. 2017 11:49
galerie svatební víkend

Klofly je! Slavné krásky si vzaly své vyvolené. Která byla nejhezčí?

Svatby slavných
Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
Které nevěstě to o víkendu nejvíc slušelo?

Se svatbami slavných se v posledních týdnech roztrhnul pytel. Předminulý týden do toho praštil třeba hokejový kouč Vladimír Růžička, krasobruslař Michal Březina, hokejista Radek Smoleňák či fotbalový gólman Vlastimil Hrubý. A další je následovali o uplynulém víkendu.

Letošní rok lásce přeje, svatbu hlásí jedna celebrita za druhou a ani tento víkend nebyl výjimka. Krásné ženy si braly bohaté muže a veselky to byly skutečně pohádkové. Které nevěstě to slušelo nejvíc?

 

Aneta Chovanová (27) a Petr Mikšíček

Podle mnohých je Aneta nejvtipnější blondýnou internetu. Blogerka, která vystupuje pod jménem A.N.D.U.L.A, řekla v sobotu po dvouletém vztahu na zámku Hluboká své 'ano' příteli Petrovi Mikšíčkovi. Svatbu měl zamilovaný pár zařízenou v modrobílem stylu a nevěsta na sebe oblékla šaty od módní návrhářky Zuzany Lešák Černé.

 

 

110

GALERIE: Svatby slavných

Zdroj: Instagram

Svatby slavných - Pan a paní Mikšíčkovi

Hodnocení:

 

Tereza Chlebovská (26) a Pavel Kadeřábek (25)

Znali se tři roky a loni v březnu se zasnoubili. A i když to do roka a do dne tak úplně nestihli, svatba to byla nádherná. Česká Miss 2012 a fotbalový reprezentant si svatební slib vyměnili na utajovaném místě obklopeni nejbližší rodinou a přáteli. Na svatbě nechyběla ani dcera Emička, která se páru narodila loni v září. Modelka oblékla bílé krajkové šaty od návrhářky Petry Brzkové.

 

 

Veronika Strnadová a Daniel Pudil (31)

Jsou spolu už řadu let a dokonce mají dvě děti - šestiletého Dannyho a rok a půl starou Ellu. Fotbalový obránce si s partnerkou vybrali pro svůj velký den ostrov Bali. A svatba to byla skutečně exotická, role oddávajícího se ujal jeden z místních domorodců, nechyběla ani nejbližší rodina.

 

 

Kateřina Votavová (31) Jiří Wohlmann (49)

Hotel nedaleko Hluboké si jako místo své svatby vybrala také modelka Kateřina Votavová s partnerem Jiřím Wohlmanem. Zasnoubili se během loňské dovolené ve Vysokých Tatrách. Na rozdíl od ostatních, oni se svou svatbou tajnosti nedělali. Kromě rodiny se na ní objevilo i několik známých osobností - například Kateřina Kristelová s přítelem Tomášem Řepkou. Nevěstu při cestě svatební uličkou doprovodila zpěvem operní a muzikálová hvězda Michaela Gemrotová.

mom TN.cz